گیفت کارت
گیفت کارت

قابلیت قرار دادن سلاح در مرکز صفحه از همان ابتدا در Doom Eternal وجود خواهد داشت

۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

اگر از طرفداران سری Doom هستید و دوست دارید همانند سال‌های ابتدایی عرضه‌ی بازی‌های تیراندازی اسلحه‌ی خود را در مرکز نمایشگر نگه دارید، خبرهای خوبی برای شما داریم. براساس اخبار منتشر شده، گزینه‌ی Classic Weapon Pose از همان ابتدای عرضه در بازی Doom Eternal در دسترس بوده و به شما اجازه می‌دهد اسلحه‌ی خود را همانند بازی‌های کلاسیک، در مرکز صفحه قرار دهید.

سیستم قرار دادن اسلحه در مرکز صفحه مدت‌ها پیش از معرفی نشانه‌گر و استفاده از ماوس برای نشانه‌گیری استفاده شده بود. بازی‌سازانی که عناوین کلاسیک سبک تیراندازی را توسعه داده بودند، در سال‌های اولیه از این روش برای تغییر جهت اسلحه و نشانه‌گیری استفاده کرده بودند. این سیستم در اواسط دهه‌ی ۹۰ میلادی و با عرضه‌ی عناوینی همچون Star Wars: Dark Forces و Iron Angel of the Apocalypse شروع به تغییر کرد. به طور حتم، استفاده از این گزینه برای هواداران بازی‌های کلاسیک می‌تواند خاطرات خوش آن دوران را دوباره زنده کند.

همانند بازی Doom که چنین گزینه‌ای را به وسیله‌ی یک به‌روزرسان دریافت کرد، بازی Doom Eternal نیز از همان ابتدا به شما اجازه خواهد داد اسلحه‌ی خود را در مرکز صفحه نمایش قرار داده و بازی را به سبک عناوین تیراندازی کلاسیک تجربه کنید. اگرچه هیچ یک از دو روش موجود در بازی‌های تیراندازی کاملا واقع‌گرایانه و بی‌نقص نیستند ولی به هر حال داشتن یک گزینه‌ی اضافی در زمان تجربه‌ی جدیدترین نسخه از سری Doom خالی از لطف نخواهد بود.

بازی DOOM Eternal در تاریخ ۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه‌ی مربوط به کنسول نینتندو سوییچ هنوز مشخص نشده است و به نظر می‌رسد کاربران این کنسول هیبریدی باید کمی بیشتر از دیگران برای تجربه‌ی بازی منتظر بمانند. شما می‌توانید ویدئوی مربوط به گزینه‌ی Classic Weapon Pose را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید