از فردا دموی ۱۳ عنوان مستقل روی استیم قابل بازی خواهد بود

۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

فردا طبق رسم همه ساله، مراسم The Game Awards برگزار خواهد شد و به عنوان یکی از مراسمات جانبی آن، دموی ۱۳ عنوان مستقل که هنوز منتشر نشده‌اند، از جمله عنوان مورد انتظار System Shock، روی استیم قابل بازی خواهند بود.

رویداد مربوط به استیم که با نام The Game Festival شناخته می‌شود، فردا ۲۲ آذر ساعت ۹:۳۰ دقیقه‌ی صبح به وقت تهران آغاز خواهد شد و همه‌ی دموها برای ۴۸ ساعت روی پلتفرم ولو (Valve)، استیم، در دسترس خواهند بود. همه‌ی این دموها پس از پایان این مدت زمان برای همیشه از دسترسی خارج خواهند شد، حتی اگر آن‌ها را روی رایانه‌ی خود نصب کرده باشید.

امیدواریم که ۴۸ ساعت برای رسیدن به همه چیز کافی باشد، چرا که حجم عناوین جذاب بسیار زیاد است. از عنوان عاشقانه‌ی چندنفره‌ی استودیوی گیم بیکرز (The Game Bakers)، Haven، گرفته تا عنوان چندین بار تاخیر خورده‌ی استودیوی نایت‌دایو (Nightdive)، System Shock، و همچنین Spiritfarer از استودیوی توسعه‌دهنده‌ی Sundred و عنوان دوبعدی ترسناک Carrion که شما را در نقش هیولا قرار می‌دهد.

لیست کامل عناوین اعلام شده، به علاوه‌ی توضیحات استیم آن‌ها در ادامه‌ی خبر آمده، تا بتواند شما را در انتخاب عناوین موردعلاقه‌تان بیشتر یاری کند.

مراسم The Game Awards فردا ۲۲ آذر، ساعت ۵ صبح به وقت تهران آغاز خواهد شد.

 

Acid Knife (Powerhoof)

مبارزه‌ی دوبعدی آهسته‌تر و فکری‌تر، با تاکید بر جای‌گیری و ابتکار.

Carrion (Phobia/Devolver)

Carrion یک عنوان وحشت معکوس است که در آن شما نقش موجودی بی‌شکل و با ریشه‌هایی ناشناخته را بر عهده دارید که قصد دارد کسانی که زندانی‌اش کرده بودند را ببلعد.

Chicory: A Colourful Tale (Greg Lobanov)

شما سگی هستید که یک قلم‌موی جادویی دارید! از قدرت‌های نقاشی برای گشتن در محیط بازی، حل معماها و دوست شدن با دیگران در این بازی ماجراجویی استفاده کنید. از سازندگان Wandersong و Celeste.

The Drifter (Powerhoof)

یک بی‌خانمان پس از کشته شدن، دوباره زنده می‌شود، چند ثانیه قبل از حادثه‌ای که منجر به مرگش شد. آیا او درحالی که برای دیوانه نشدن تلاش می‌کند، می‌تواند پرده از راز این وضعیتش و کسانی که او را در آن قرار دادند، بردارد؟

Eastward (Pixpil/Chucklefish)

در یک جهان پسا آخرالزمانی زیبا و پرجزئیات، یک معدن‌چی دختر مرموزی به نام سم را در یک تاسیسات سری در اعماق زمین پیدا می‌کند… از میان شهرهای درحال فروپاشی گذر کنید و در راه با موجوداتی عجیب و انسان‌هایی عجیب‌تر مواجه شوید!

Haven (The Game Bakers)

آن‌ها به سیاره‌ای گم‌شده گریختند تا کنار یکدیگر باشند. یک عنوان ماجراجویی نقش‌آفرینی خودمانی در مورد عشق و آزادی که می‌توانید آن را به تنهایی یا با یک هم‌بازی خاص تجربه کنید.

Heavenly Bodies (2pt Interactive)

نقش یک فضانورد دهه‌ی ۷۰ میلادی را بازی کنید و با هل دادن، کشیدن و چرخیدن، راه خودتان را از میان سناریوهای پرمخاطره باز کنید. بدون جاذبه، هیچ چیز ثابت نیست، هیچ چیز امن نیست، و هیچ چیز ساده نیست.

Moving Out (SMG Studio/Devm Games/Team17)

در این عنوان اکشن، معمایی شبیه‌ساز اسباب‌کشی، تبدیل به استاد بی‌رقیب جابجایی وسایل شوید. بازی‌ای که به بازی‌های چندنفره‌ی آفلاین معنایی جدید می‌بخشد.

Röki (Polygon Treehouse/United Label)

Röki یک عنوان ماجراجویی است که از افسانه‌های اسکاندیناوی الهام گرفته است. یک عنوان تاریک با داستانی تاثیرگذار، سبک هنری فوق‌العاده، معماهای باستانی و گشت و گذاری خیره کننده.

Skatebird (Glass Bottom Games)

روی نی‌ها سر بخورید، از بالای سوزن منگنه کله معلق بزنید و راه خودتان را از میان جعبه‌های مقوایی و نوارچسب‌ها باز کنید. مهم‌ترین چیز این است که Skatebirdها همه‌ی تلاششان را می‌کنند!

Spiritfarer (Thunder Lotus)

Spiritfarer یک بازی مدیریتی دنج در مورد مردن است. به عنوان قایق‌ران مردگان، یک قایق برای گشتن به دور دنیا بسازید، به دوستان روحی‌تان توجه کنید، و آن‌ها را از میان دریاهای پر رمز و راز بگذرانید تا بتوانند به جهان باقی راه یابند. چه چیزی به جای خواهید گذاشت؟

System Shock (Nightdive Studios)

پس از دو دهه، استودیوی نایت‌دایو درحال راه‌اندازی مجدد عنوان System Shock است. ما بازی جدید را نزدیک به تجربه‌ی قبلی نگه می‌داریم. هرچیزی که شما از آن بازی دوست داشتید این جا حضور خواهد داشت و علاوه بر آن به بازیکنان امروزی هم ظاهر و حسی که از یک بازی مدرن انتظار می‌رود را ارائه خواهیم کرد.

Wooden Nickel (Brain&Brain)

قدم به درون کنجکاوی‌های یک روزنامه‌ی غرب قدیم بگذارید و از یک شهر مرزی بازدید کنید. با بومیان ملاقات کنید، در بیابان بچرخید، و تصمیماتی بگیرید که مطالب هر روز روزنامه را به طرز فزاینده‌ای تغییر می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید