تریلر جدیدی از بازی Eastward منتشر شد

۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

شرکت Chucklefish Games ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی نقش‌آفرینی و ماجراجویی Eastward را منتشر کرده است.

شرکت Chucklefish Games، ناشر بازی Stardew Valley ویدئویی از گیم‌پلی بازی جدید خود یعنی Eastward را منتشر کرده است. بازی Eastward یک بازی نقش‌آفرینی و ماجراجویی با گرافیک دوبعدی بسیار زیبا است که توسط استودیوی Pixpil ساخته می‌شود. در ویدئوی منتشر شده، دو شخصیت اصلی بازی، جان (John) و سم (Sam) را نشان می‌دهد که به گشت و گذار در شهر پرداخته و با دشمنان مبارزه می‌کنند.

این بازی در آینده و در یک دنیای در حال فروپاشی جریان دارد. جان یک معدن‌کار است. او با سم در یک مجموعه‌ی زیرزمینی بسیار عجیب برخورد کرده و شروع به مراقبت از او می‌کند. از این لحظه به بعد، داستان بازی برروی شخصیت سم، گذشته‌ی او و موجودات عجیب بازی تمرکز می‌کند.

در این بازی شما باید کنترل دو شخصیت اصلی را به دست گرفته، معماهای بازی را حل کرده و با دشمنان مبارزه می‌کنید. موسیقی بازی توسط Joel Corelitz (سازنده‌ی موسیقی عناوینی مانند Gorogoa، Swan و The Unfinished) ساخته شده که جذابیت این بازی دوبعدی را دو چندان کرده است.

ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی Eastward را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. این بازی در زمانی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P نرخ فریم ۶۰ |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P نرخ فریم ۶۰

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید