اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید سری Assassins Creed فاش شد

سری Assassins Creed را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین غایب‌های امسال به شمار آورد. اما از همین حالا شایعات و گمانه‌زنی‌های پیرامون نسخه‌ی جدید این سری آغاز شده است.

عملکرد ضعیف بازی‌های یوبی سافت در سال ۲۰۱۹ باعث شده تا غیبت یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای این شرکت یعنی Assassins Creed بیش از پیش احساس شود. طی دو سال گذشته، شاهد انتشار دو نسخه از این سری با نام‌های Assassins Creed Origins و Assassins Creed Odyssey بوده‌ایم که به نوعی تحولات عظیمی در این سری ایجاد کرده و به بیان ساده‌تر یوبی‌سافت تغییرات بسیار مثتبی را در این سری ایجاد کرد؛ تغییراتی که البته مخالفان و موافقان خود را داراست اما در هر صورت نام فرنچایز Assassins Creed نامی است که می‌توانست عملکرد ضعیف یوبی‌سافت در سال جاری را کمی جبران کند. کاهش ارزش سهام شرکت یوبی‌سافت در سال ۲۰۱۹ به سبب فروش ضعیف دو عنوان Divison 2 و Ghost Recon Breakpoint سبب شده تا خلا فرنچایز Assassins Creed بیش از پیش احساس شود؛ خصوصا اینکه یوبی‌سافت به سبب همین موضوع انتشار دیگر بازی‌های خود نظیر Watch Dogs: Legion و Rainbow Six Quarantine را تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر بیاندازد تاز مان بیشتری را به ساخت بازی‌های خود اختصاص دهد.

در هر صورت به تازگی گزارش‌های جدیدی در ارتباط با نسخه‌ی جدید سری Assassins Creed به گوش می‌رسد.  بر اساس گزارشات جدید، نسخه‌ی جدید این سری در اوایل قرن دهم میلادی جریان دارد و تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت؛ زمانی که مسیحیت در حال گسترش بوده و پادشاهی نورس نیز رو به افول است. نکته‌ی حائز اهمیت در رابطه با نسخه‌ی جدید این است که بر اساس گزارشات، نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed تنها یک شخصیت قابل بازی خواهد داشت.

اوایل امسال شایعاتی مبنی بر ساخت بازی Assassin’s Creed Ragnarok به گوش می‌رسید که به نوعی با گزارشات جدید منتشر شده مطابقت دارند. در هر صورت تمام اطلاعات یاد شده تنها رد حد شایعه و گمانه‌زنی است و اگرچه نمی‌توان به آن‌ها اطمینان کرد اما باید از امروز به بعد به شنیدن آن‌ها عادت کنیم.

12345678910(58 رای, میانگین آرا 8٫24 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید