شایعه: Assassin’s Creed Ragnarok در سال ۲۰۲۰ و برای هر دو نسل کنسول‌ها منتشر می‌شود [به‌روزرسانی]

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

طبق شایعاتی که به تازگی در وب‌سایت ۴Chan منتشر شده است، نسخه‌ی بعدی سری بازی‌های Assassin’s Creed در عصر وایکینگ‌ها جریان خواهد داشت و برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی عرضه خواهد شد.

پیش‌تر شایعاتی در رابطه با بازی بعدی Assassin’s Creed منتشر شده بود که حتی برخی نام آن را Assassin’s Creed Adder را عنوان کرده بودند. اخیرا در بازی The Division 2 نیز نشانه‌هایی توسط بازی‌بازان پیدا شده بود که بسیاری آن را به نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed مربوط می‌دانستند. حال اما شایعات جدیدی منتشر شده‌اند که این بازی را Assassin’s Creed Ragnarok می‌نامند و از جریان داشتن داستان آن در عصر وایکینگ‌ها خبر می‌دهند.

وب‌سایت ۴Chan در گذشته شایعاتی را ،علیرغم نادرستی آن‌ها، از عناوین منتشر نشده به اشتراک گذاشته بود، حال اطلاعات جدیدی را از نسخه‌ی آینده‌ی Assassin’s Creed منتشر کرده است. در کنار آن‌ها تصاویری نیز از محیط این بازی در دسترس قرار گرفته است که در انتهای مطلب می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بازی جدید شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، که با نام مستعار Kingdom نیز شناخته می‌شود، Assassin’s Creed Ragnarok نام دارد. بازی‌باز در این عنوان کنترل یکی از همراهان رگنار لاثبروک (Ragnar Lodbrok) را به عهده خواهد گرفت و در شکل‌گیری ارتش بزرگ وایکینگی او نقش شایانی خواهد داشت. در ادامه‌ی داستان اما شخصیت اصلی صاحب یک اسلحه‌ی hidden blade می‌شود و به صورت رسمی به جمع قاتلان می‌پیوندد. یکی از نکات جالبی که به آن اشاره شده وجود چکش ثور (میولنیر) در بازی است.

نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Ragnarok بسیار بزرگ خواهد بود و شامل مناطقی همچون بریتانیای کبیر، سوئد، فنلاند، نروژ و دانمارک است. این مناطق اما به قسمت‌های کوچک‌تری نیز تقسیم می‌شوند و در هر کدام از آن‌ها شهرهای اولیه‌ای وجود خواهد داشت که از سیستم‌های اقتصادی متفاوتی بهره می‌برند. در مقایسه با Assassin’s Creed Odyssey اما گشت و گذار در محیط از اهمیت بالایی برخوردار است و بازی تاکید زیادی روی آن دارد. این ویژگی بازی به همراه نبود علامت سوال در نقشه (همچون بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild) می‌تواند بازی‌بازان را برای یافتن وسایل قابل استفاده‌ی بهتر، به گشت و گذار بیشتر در محیط اطراف دعوت کند. عقابی که در دو بازی Assassin’s Creed Origins و Odyssey استفاده شده بود، به نسخه‌ی جدید نیز بازگشته است.

المان‌های RPG زیادی در Assassin’s Creed Ragnarok وجود دارند که تمرکز خود را بیش از پیش برروی ویژگی‌های ظاهری، خصوصیات شخصیت اصلی و اسلحه‌ها گذاشته‌اند. تجربه‌ی بازی به صورت چندنفره و Co-op نیز به این سری بازگشته است تا بازی‌بازان همچون Assassin’s Creed Unity بتوانند مراحل اصلی و به صورت گشت و گذار خود را همراه با دوستان خود انجام دهند. تعویض لباس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، برای مثال اگر شخصیت اصلی بازی توسط کلانتر یک منطقه شناخته شود باید لباس خود را تعویض کند تا خطر تعقیب شدن توسط بازی‌باز توسط ماموران او پایین آید.

بر اساس گزارش‌ها، بازی جدید سری Assassin’s Creed توسط استودیوی Ubisoft Montreal، که پیش‌تر بر روی عناوین Assassin’s Creed 4: Black Flag و Assassin’s Creed Origins کار کرده، ساخته شده است. آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) نیز که سابقه‌ی کارگردانی دو بازی مذکور را دارد، کار خود را با Assassin’s Creed Ragnarok ادامه داده است. استودیوی Ubisoft Sofia نیز کار خود را برروی بسته‌ی الحاقی بازی آغاز کرده است. این محتوای اضافی در منطقه‌ی ایسلند جریان دارد و به بازی‌باز اجازه‌ی استفاده از درخت زندگی (Yggdrasil) را می‌دهد.

در کنار تمامی موارد گفته شده، باید عرضه‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل هفتمی و نسل هشتمی را نیز اضافه کرد که آن را به یک بازی میان‌نسلی تبدیل می‌کند. به هر حال تنها می‌شود این جزئیات را شایعه دانست و تا رونمایی رسمی نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed توسط شرکت یوبی‌سافت منتظر ماند. در ادامه نیز می‌توانید تصاویر مربوط به این بازی را مشاهده نمایید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید