گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3: Nemesis در سال آینده‌ی میلادی عرضه می‌شود

۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

بر اساس شایعه‌‌ی جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 3: Nemesis در سال آینده‌ی میلادی عرضه خواهد شد.

از مدت‌ها پیش، شایعاتی مبنی بر این که شرکت کپکام (Capcom) در حال کار برروی نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3: Nemesis است، منتشر شده بود. پس از موفقیت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 2، مطمئنا ساخت بازسازی نسخه‌ی سوم این سری دور از انتظار نیست.

کاربری به نام Spawn Wave که در گذشته شایعات گوناگونی را در مورد برخی از بازی‌ها منتشر کرده، به تازگی اعلام کرده که شرکت کپکام ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3: Nemesis را آغاز کرده و این بازی قرار است در سال آینده‌ی میلادی عرضه شود. همچنین Spawn Wave در گذشته پیش از معرفی رسمی بازی Elden Ring، اطلاعاتی را از این عنوان منتشر کرده بود.

معرفی بازسازی نسخه‌ی سوم این مجموعه اقدام عجیبی از سوی کپکام نخواهد بود؛ چرا که عنوان Resident Evil 2 علاوه بر تحسین منتقدین، عملکرد فوق العاده‌ای را از نظر فروش نیز داشته است. با توجه به موفقیت این بازی، خیلی بعید است که شاهد بازسازی نسخه‌ی سوم سری نباشیم. با این حال باید منتظر ماند و دید که شرکت کپکام در چه تاریخی از نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 3: Nemesis رونمایی خواهد کرد.

نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «بازگشت شیطان به اقامتگاهش» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید