الکترونیک آرتس انتظار فروش ۳ الی ۴ میلیون نسخه‌ای از بازی Need for Speed Heat دارد

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

تنها ۸ روز تا انتشار بازی Need for Speed Heat باقی مانده و بسیاری از طرفداران سبک ریسینگ واتومبیل‌رانی منتظر تجربه‌ی این عنوان هستند. اخیرا، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در جریان گزارش مالی خود، به میزان فروش مورد انتظار این شرکت از بازی Need For Speed Heat اشاره کرده است.

آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل شرکت الکترونیک آرتس، در رابطه با این موضوع توضیح داد که آن‌ها انتظار فروش ۳ الی ۴ میلیون نسخه را از بازی Need For Speed Heat انتظار دارند. وی همچنین اشاره کرد که نسخه‌ی جدید Need for Speed با داشتن مسابقات خیابانی روزانه و شبانه و نیز شخصی‌سازی پر جرئیات، از عناوین منحصر به فرد در این سبک است.

همچنین الکترونیک آرتس در جریان ارائه‌ی گزارش مالی خود، اطلاعاتی را در مورد برنامه‌ها و عناوین آینده‌ی این شرکت ارائه داد.

بازی Need For Speed Heat در تاریخ ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی بازی و همچنین آخرین اخبار و اطلاعات این عنوان را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید