تریلر هنگام عرضه‌ی Need for Speed: Heat منتشر شد

۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

تنها یازده‌ روز تا عرضه‌ی آخرین دست‌پخت شرکت الکترونیک‌ آرتس (Eleceronic Arts) در سبک ریسینگ و اتوموبیل‌رانی آرکید یعنی Need for Speed: Heat باقی مانده است و این شرکت برای اینکه کمی عطش ما را برای خرید و تجربه‌ی این اثر افزایش دهد، لانچ تریلر این بازی را منتشر نمود.

درخیابان‌های پالم ‌سیتی بتازید و طی مسابقات قانونی رویداد Speedhunters در طول روز، درآمد کسب کرده و به خرید و ارتقاء خودروهای خود بپردازید. البته این پایان کار نیست و طی شب همراه با اعضای دسته‌ی خود به گشت‌زنی و حضور در مسابقات غیرقانونی اقدام کنید اما هوشیار باشید، چون پلیس‌ها منتظر شما هستند و البته به‌ هیچ وجه عادلانه بازی نمی‌کنند. جاده‌ها و خیابان‌ها بدون هیچ محدودیتی و طی ۲۴ ساعت روز در اختیارتان قرار دارند.

بالاخره پس از سال‌ها قرار هست تا شاهد تعقیب و گریز و از سرگیری داستان کلاسیک خلافکار و پلیس باشیم و در این میان قرار هست تا خیابان‌های پالم‌ سیتی را به آتش بکشیم. بازی Need for Speed: Heat در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد. در ادامه شما را به تماشای تریلر هنگام عرضه‌ی این اثر دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید