گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از مجموعه‌ی God of War نیز الهام گرفته است

۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

تنها ۲ هفته تا انتشار بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order فاصله داریم و تاکنون اطلاعات و نمایش‌های بسیاری از آن منتشر شده است. با این تفاسیر، بازی‌بازان خود را بایستی برای نمرات و عرضه‌ی آن برروی پلتفرم‌های مختلفی آماده کنند. اما مجددا استیگ آزموسن (Stig Asmussen)، کارگردان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، اطلاعات جدیدی را از منابع الهام این عنوان منتشر کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

استیگ آزموسن طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Esquire اظهار داشت که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، الهامات بسیاری را از مجموعه‌ی God of War گرفته است. وی در این خصوص اظهار داشت:

من در توسعه‌ی نسخه‌های اول و سوم مجموعه‌ی God of War همکاری داشتم و بدیهی است که آن‌ها تاثیراتی را در من ایجاد کردند. این تاثیرات نه تنها به نحوه‌ی طراحی ختم نمی‌شود، بلکه نحوه‌ی توسعه‌ی بازی‌ها را نیز در بر می‌گیرد که کیفیت نیز شامل آن‌ها می‌شود.

صادقانه بگویم که این دروغی بیش نیست اگر بیان کنم، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از مجموعه‌ی God of War و دیگر بازی‌هایی که در توسعه‌ی آن‌ها مشارکت داشتم، الهام نگرفته است. در نتیجه، این چرخه بسیار جالب است.

من به جای تمرکز زیاد برروی یک ویژگی و ساختن آن به بهترین نحو، به طراحی سریع اعتقاد دارم. من تلاش میکنم تا جنبه‌های بسیاری از بازی را به یک‌باره امتحان کرده و نحوه‌ی عملکرد آن‌ها را با هم بررسی کنم. سپس این مکانیزم‌ها را پیشرفت داده و نحوه‌ی ترکیب آن‌ها را پیدا می‌کنم.

لازم به اشاره است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از مجموعه‌های Dark Souls، Metroid و بازی Sekiro: Shadows Die Twice نیز الهام گرفته است که تاثیرات این عنوان از Sekiro: Shadows Die Twice، بیشتر به مکانیزم‌های مبارزات آن ختم می‌شود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین شما می‌توانید نظرات اولیه‌ی منتقدین نسبت به این بازی را از نشانی قرار گرفته مطالعه کنید. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید