ویدئوی جدیدی از ۲۰ دقیقه‌ی ابتدایی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
Call of Duty: Modern Warfare

چیزی تا انتشار عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی سری بازی Call of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare نمانده و بسیاری از بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی این عنوان هستند. در همین راستا استودیوی سازنده برای ایجاد شور و هیجانی بیشتر در دل بازی‌بازان و علاقه‌مندان، ویدئویی از ۲۰ دقیقه‌ی ابتدایی بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

پس از چندین سال سکوت و نبود یک نسخه‌ی جذاب از سری Call of Duty، اکنون با نسخه‌ای از این مجموعه رو به رو هستیم که به نظر می‌رسد می‌تواند بازگشتی بزرگ و قدرتمند را برای این سری رقم بزند. Call of Duty: Modern Warfare همان بازی است که می‌تواند برای باری دیگر هواداران و طرفداران سری بازی‌های تیراندازی اول شخص را هیجان زده کرده و یک عنوان منحصر به فرد و خاص را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

با اینکه تنها یک روز دیگر تا عرضه‌ی رسمی بازی Call of Duty: Modern Warfare مانده است، استودیوی اینفینتی وارد (Infinity Ward) ویدئوی جدیدی از این بازی شوتر منتشر کرده که در آن به ۲۰ دقیقه‌ی ابتدایی از بخش داستانی و کمپین بازی پرداخته شده است. این ویدئو دید خوبی از نحوه‌ی روایت داستان و صدای گوینده به ما می‌دهد و علاوه بر آن، گیم‌پلی زیادی از بازی منحصر به فرد Call of Duty: Modern Warfare نشان داده می‌شود. شایان ذکر است که جلوه‌های ویژه و کیفیت بازی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و بی‌شک عطش بازی‌بازان برای تجربه‌ی این عنوان را بیشتر می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین صفحه، ویدئوی مذکور را با کیفیت‌های مختلف دریافت و مشاهده کنید.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. همچنین در صورتی که علاقه‌مند هستید می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی بتای بازی به قلم علی نوربخش را از طریق این لینک مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۴K

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید