به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Path of Exile منتشر شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

سازندگان بازی Path of Exile امروز در خبر خوبی اعلام کردند که جدیدترین به‌روزرسانی برای این عنوان به نام Blight هم‌اکنون در دسترس همه‌ی طرفداران قرار گرفته است. همچنین تریلری برای معرفی این به‌روزرسانی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Path of Exile از سری عناوین محبوب به سبک نقش‌آفرینی است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. در سال‌های اخیر نیز شاهد انتشار این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بودیم. از عوامل جذابیت و پرطرفدار بودن بازی می‌توان به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف از سوی سازندگان اشاره کرد. چندی پیش نیز بسته‌ی الحاقی Legion برای این بازی منتشر شد که ویژگی‌های آن را می‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

طبق اعلام استودیوی گرایندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games)، به‌روزرسانی Blight هم‌اکنون برروی پلتفرم و کنسول‌های مذکور در دسترس قرار گرفته است که از مهم‌ترین خصوصیات آن می‌توان به اضافه شدن برج‌های دفاعی اشاره کرد. همچنین چند مهارت متنوع نیز به هر یک از شخصیت‌ها افزوده شده است. این ویژگی‌ها در تریلر منتشر شده از سوی تیم سازنده به خوبی معرفی شده‌اند که در پایان می‌توان آن را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید