بسته الحاقی Echoes of the Atlas بازی Path of Exile منتشر شد

27 دی 1399 - 11:05

تیم سازنده‌ی بازی Path of Exile همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین بسته الحاقی آن را به دست هواداران رساند. ضمنا تریلری از این بسته عرضه شده است تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند.

استودیوی گریندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) که وظیفه‌ی ساخت بازی Path of Exile را به عهده دارد، در گذشته از انتشار یک بسته الحاقی بزرگ تحت عنوان Echoes of the Atlas خبر داده بود. حال این بسته تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به دریافت و اعمال آن اقدام نمایند. این بسته کاملا به محتویات بازی مربوط می‌شود و ویژگی‌هایی آن را تا حد زیادی تغییر می‌دهد. بنابراین در صورتی که از دوستداران بازی ذکر شده هستید، Echoes of the Atlas را به هیچ وجه از دست ندهید.

باس جدیدی به نام The Maven به بازی اضافه شده است که به گفته‌ی تیم سازنده، نبرد با او ساده نخواهد بود. بازی‌بازان باید از مهارت‌های فراوانی به منظور شکست دادن این کاراکتر استفاده نمایند. لیگ جدیدی هم در منوی این عنوان دیده می‌شود که می‌توانید در آن حضور یافته و پاداش‌های زیادی را دریافت کنید. علاوه بر این‌ها، آیتم‌ها و مهارت‌های زیادی نیز به این اثر اضافه شده است که استفاده از آن‌ها برای ادامه دادن الزامی خواهد بود.

بازی Path of Exile ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و به محبوبیت بالایی هم دست پیدا کرد. پس از آن نوبت به نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان رسید و در مجموع با استقبال نسبتا خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شد. این عنوان در سبک‌های اکشن، نقش‌آفرینی و هک اند اسلش ساخته شده است و تجربه‌ی آن به دو صورت تک‌نفره و چندنفره امکان‌پذیر خواهد بود. چند روز قبل هم گفته شد که احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی دوم آن در سال ۲۰۲۲ وجود دارد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Path of Exile، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی از بسته الحاقی ذکر شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید