تاریخ عرضه‌ی به‌روزرسان Heist League بازی Path of Exile مشخص شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

اخیرا استودیوی گریندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) خبر از به‌روزرسان جدید و بزرگ بعدی عنوان Path of Exile را برای هواداران آن منتشر کرد که قرار است یک بخش Challenge League بزرگ و منحصر به فرد را تحت عنوان Heist به این بازی بیفزاید. به همین مناسبت نیز استودیوی گریندینگ گیر گیمز تریلری از این بخش جدید را برای بازی‌بازان آماده کرده است که کارگردان بازی آقای کریس ویلسون (Chris Wilson) در آن به ارائه‌ی توضیحات مختلفی در مورد بخش Heist League می‌پردازد.

طبق توضیحات ارائه شده، در بخش Heist League بازی‌بازان سارقان مختلفی را با توجه به نیاز و تاکتیک خود به خدمت می‌گیرند و برای سرقت‌های مختلفی برنامه‌ریزی می‌کنند. سپس آن‌ها باید از این طریق به جمع‌آوری آیتم‌های مختلف اقدام کنند و رده‌ی خود را در بخش Grand Heist ارتقا دهند تا در نهایت جوایز ارزشمندی را به دست آورند.

همچنین اعلام شد که بازی‌بازان می‌توانند این سارقان را برای کارهای دیگری به مانند باز کردن قفل‌های مختلف و یا تخریب دیوارها و موانع گوناگون به خدمت گیرند. لازم به ذکر است که برای دریافت جوایز ارزشمند بخش Heist League، بازی‌بازان باید غنایم مورد نظر را به سرقت برده و به همراه آن‌ها جان سالم به در ببرند. اگر بازی‌بازان موفق نشوند فرار کنند، تمامی آیتم‌ها و غنایم ارزشمندی که جمع‌آوری کرده‌اند از بین خواهد رفت. از دیگر آیتم‌های مهمی که در بخش Heist League وجود دارد، می‌توان به Alternate Quality Gems اشاره کرد که ارتقاهای اضافی را برای مهارت‌های بخش Skill Gems فراهم خواهند کرد و تاثیر مستقیمی بر گیم‌پلی بازی Path of Exile خواهند گذاشت. به علاوه می‌توان به آیتم‌های Replica Uniques اشاره کرد که همگی در هسته‌ی تشکیل‌دهنده و مزیتی که ارائه می‌دهند با یکدیگر تفاوت‌های چشمگیری دارند.

همچنین استودیوی گریندینگ گیر گیمز اعلام کرد که در کنار افزوده شدن بخش Heist League به بازی Path of Exile، علاقه‌مندان می‌توانند از ارتقاهای جادویی اسلحه و تجهیزات مختلف به مانند زره‌ها استفاده نمایند، مکانیسم‌های جدید Oppressive Curse را در گیم‌پلی و مبارزات به کار گیرند، مهارت‌های گروه Sharpened Steel را امتحان کنند و در نهایت شاهد طراحی مجدد و کامل دو جادوی منحصر به فرد Discharge و Glacial Cascade باشند. همچنین در کنار اضافه شدن ۱۲ کارت Divination مختلف، بازی‌بازان می‌توانند شاهد افزوده شدن بیش از ۲۵ آیتم ارزشمند دیگر به بخش‌های گوناگون بازی Path of Exile باشند و به جمع‌آوری آن‌ها مشغول شوند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی گریندینگ گیر گیمز مشخص گردید که به‌روزرسان بزرگ Path of Exile: Heist League قرار است در تاریخ ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و یک هفته‌ی بعد برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر گردد.

شما در پایان می‌توانید تریلر بخش Heist League بازی Path of Exile را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید