تاریخ انتشار بسته‌ الحاقی جدید Path of Exile مشخص شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Path of Exile از Harvest، جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی، رونمایی کرده و اطلاعات مختلفی از این بسته‌ الحاقی در اختیار کاربران قرار داده است.

این بسته‌‎ الحاقی در تاریخ ۳۰ خرداد ماه سال جاری (۱۹ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ باید کمی بیشتر یعنی تا تاریخ ۴ خرداد ماه (۲۴ ژوئن) برای تجربه‌ی محتوای این بسته‌ی گسترش دهنده منتظر بمانند. بسته‌ الحاقی Harvest چالش‌های جدید را به بازی اضافه کرده و در کنار بهینه‌سازی، کیفیت بصری بازی را نیز تا حدی بهبود می‌بخشد.

استودیوی سازنده پیام زیر را برای معرفی این بسته‌ی گسترش دهنده منتشر کرده است:

در Path of Exile: Harvest، اُشابی (Oshabi) در حال آماده‌سازی Sacred Grove، یک باغ باستانی با قدرت‌ها مرموز، است. شما باید دانه‌هایی که درون دشمنان خطرناک رشد می‌کنند را کاشته و از انرژی حیاتی آن‌ها برای ساخت آیتم‌های قدرتمند استفاده کنید.

داستان بسته‌ الحاقی Harvest در منطقه‌ی Sacred Grove جریان داشته و آیتم‌ها و دشمنانی جدود و قدرتمند را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. با گشت و گذار در این منطقه، بازی‌بازان آیتمی با عنوان Seed Cache را دریافت خواهند کرد و باید محتوای این جعبه را در منطقه‌ی Sacred Grove بکارند. کاشتن دانه‌های کم‌یاب باعث احضار دشمنانی قدرتمند می‌شود که شکست دادن هر یک از این دشمنان، پاداشی خاص و ارزشمند را در اختیار شما قرار خواهد داد.

هم‌زمان با انتشار این بسته‌ی الحاقی، تیم سازنده تغییراتی را در سیستم ساخت و ساز در بازی Path of Exile ایجاد خواهد کرد. با شکست دادن دشمنان قدرتمند حاضر در منطقه‌ی Sacred Grove، گزینه‌های مختلفی در بخش ساخت و ساز در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال دریافت پاداش‌ها بهتر از منطقه‌ی Sacred Grove هستید، باید با ساخت امکانات مختلفی مانند سیستم لوله‌کشی و موارد مشابه، از این باغ رازآلود به صورت روزانه مراقبت کنید.

بازی Path of Exile در حال حاضر به صورت رایگان برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه‌ی دوم این بازی در حاضر در دست توسعه قرار داشته و تیم سازنده تلاش دارد تمامی مشکلات حاضر در نسخه‌ی اول را به صورت کامل رفع کند.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید