ویدئوی جدیدی از بازی Green Hell منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

استودیوی کریپی جار (Creepy Jar)، یک هفته مانده به انتشار نسخه‌‌ی نهایی بازی Green Hell، ویدئوی جدیدی را با هدف معرفی بخش‌ها و محتوای جدیدی که همراه با این نسخه عرضه می‌شوند، منتشر کرده است.

بازی Green Hell، ساخته‌ی استودیوی کریپی جار، حدود یک سال پیش از طریق سرویس دسترسی زودهنگام پلتفرم استیم، در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفت. تیم سازنده از آن زمان به صورت مداوم با انتشار به‌روزرسان‌های جدید از این بازی پشتیبانی کرده است. این به‌روزرسان‌ها محتوای جدید بسیاری را به بازی اضافه کردند که شامل حیوانات، گیاهان و بسیاری موارد جدید دیگر می‌شدند. این بازی حدود یک هفته‌ی دیگر از سرویس دسترسی زودهنگام خارج شده و به صورت رسمی عرضه می‌شود.

نسخه‌ی ۱٫۰ بازی یک حالت داستانی جدید و کامل را با خود به همراه خواهد داشت. در این بخش داسانی جدید، بازی‌بازان باید در جنگل‌های انبوه و خطرناک به دنبال دختری به نام میا (Mia) بگردند ولی به مرور زمان، خود را در آستانه‌ی دیوانگی و جنون خواهند یافت. تیم سازنده با هدف اطمینان از کیفیت بخش داستانی، قصد دارد هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان ۱٫۰ نقشه را گسترش داده و محتوای مختلفی مانند درجه‌سختی‌های مختلف و حیوانات و گیاهان جدید را به بازی اضافه کند. علاوه بر این، امکانات جدیدی به بخش تنظیمات گرافیکی بازی اضافه خواهد شد تا کاربران بیشتری بتوانند از تجربه‌ی این بازی لذت ببرند.

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی، تیم سازنده با انتشار یک تریلر جدید جزییاتی تازه از روند ساخت این بازی را در اختیار کاربران قرار داده است. در این ویدئوی جدید که The Journey So Far نام دارد، تیم سازنده اطلاعاتی از به‌روزرسان‌ها و محتوای جدید بازی و بازخورد کسانی که نسخه‌ی نهایی را تجربه کرده‌اند را در اختیار ما قرار داده است. علاوه بر این، بخش کوتاهی از حالت داستانی جدید بازی نیز در این ویدئو نمایش داده شده است.

نسخه‌ی نهایی بازی Green Hell در تاریخ ۱۴ شهریور ماه سال جاری (۵ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی با قیمت ۲۰ دلار در دسترس کاربران فروشگاه استیم قرار گرفته بود. نسخه‌ی نهایی بازی نیز افزایش قیمتی نداشته و با همین قیمت به بازار عرضه می‌شود. اگر نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Green Hell را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید با مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریامقدم، بیش از پیش با این بازی آشنا شوید. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید