گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Green Hell معرفی شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی کریپی جار (Creepy Jar) اعلام کرده است که نسخه‌ی واقعیت مجازی عنوان Green Hell به زودی در دسترس کاربران و هواداران این بازی جهان‌باز قرار خواهد گرفت.

بازی Green Hell عنوانی در سبک بقا محسوب می‌شود که در سال 2019 به بازار عرضه شد. این بازی شما را بدون هیچ امکاناتی در قلب جنگل‌های آمازون رها می‌کند تا برای بقای خود تلاش کنید. بازی Green Hell با ارائه‌ی یک تجربه‌ی جذاب از سبک بقا و با داشتن داستانی قدرتمند، توانست نظر مثبت بسیاری از هواداران و منتقدین را به خود جلب کند.

استودیوی کریپی جار اخیرا با برگزاری یک کنفرانس خبری، از نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Green Hell رونمایی کرده است. بر اساس اخبار منتشر شده، این نسخه از بازی توسط استودیوی اینکووُ (Incuvo) ساخته می‌شود. این استودیو سابقه‌ی ساخت نسخه‌ی واقعیت مجازی عناوینی همچون Blair Witch و Layers of Fear را در کارنامه دارد.

به گفته‌ی استودیوی کریپی جار، در حال حاضر مراحل ابتدایی توسعه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Green Hell به پایان رسیده و استودیوی اینکوو بر روی توسعه‌ی نسخه‌ی آلفای این بازی تمرکز کرده است. تیم سازنده تایید کرده است که نسخه‌ی نهایی این عنوان در سه ماهه‌ی سوم سال 2021 میلادی در دسترس دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی موجود بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. به گفته‌ی تیم سازنده، کاربران هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Quest باید کمی بیشتر از دیگران برای تجربه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Green Hell منتظر بمانند.

نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Green Hell معرفی شد

بازی Green Hell در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از طریق این لینک مطالعه کنید. علاوه بر این، مطالعه‌ی مصاحبه‌ی تیم سازنده در خصوص گیم‌پلی و دیگر موارد نیز می‌تواند برای شما جذاب باشد.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید