گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی با محوریت مبارزات بازی The Surge 2 منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

نسخه‌ی ابتدایی سری The Surge یک بازی با پتانسیل بسیار بالا بود و به نظر می‌رسد که سازندگان این سری نیز قصد دارند تا با نسخه‌ی دوم، از تمام این پتانسیل به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. حال به تازگی تریلر جدیدی از بازی The Surge 2 در دسترس قرار گرفته که برای باری دیگر بخش مبارزات این عنوان را به نمایش می‌گذارد.

بازی The Surge 2 بعد از وقایع نسخه‌ی اول جریان خواهد داشت و بازی‌بازان را به شهر جریکو (Jericho City) فرا می‌خواند. اما در بین راه، شخصیت اصلی مجبور می‌شود که فرودی اضطراری را داشته باشد. شما قرار است در حومه‌ی شهر، شخصیت اصلی را باب میل خود شخصی‌سازی کرده و همچنین جنسیت و ظاهر وی را نیز مشخص کنید. گفتنی است که داستان بازی نیز بر اساس انتخاب‌های بازی‌بازان تغییر خواهد کرد و بستگی به تعامل آن‌ها با شخصیت‌های فرعی را دارد.

یکی از بخش‌هایی که در سری بازی The Surge نقش اصلی را بازی می‌کند، بخش مبارزات و درگیری‌های آن است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، در نسخه‌ی دوم این سری بیش از ۸۰ عدد اسلحه و وسیله‌ی جنگی وجود دارند که می‌توانند طیف وسیعی از مبارزات را به نمایش بگذارند. در همین راستا، به تازگی تریلر کوتاهی از درگیری‌های بازی The Surge 2 منتشر شده که برای باری دیگر، شخصیت اصلی با تعداد زیادی از دشمنان رو به رو خواهد شد و سپس به مبارزه با باس فایت‌های این عنوان می‌پردازد.

این‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی قصد دارد تا جای پای خود را به عنوان پرچمدار عناوین شبیه سری Souls محکم کرده و یا حتی به رقابت با این سری بپردازد. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین صفحه تریلر مذکور را با کیفیت‌های مختلف مشاهده و دریافت کنید.

بازی The Surge 2 در تاریخ سه‌شنبه ۲ مهر ماه سال ۱۳۹۸ (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با این بازی خاص و منصر به فرد، مصاحبه‌ی مربوط به این بازی تحت عنوان «مصاحبه با سازندگان The Surge 2 | صحبت درباره گیم پلی، درجه‌ی سختی و بیشتر» را از این نشانی مطالعه کنند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را نیز از این نشانی دریافت کنبد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید