گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

توسعه دهندگان The Surge 2 از احتمال انتشار ارتقای نسل بعدی بازی و پروژه‌ی بعدی خود می‌گویند

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی آلمانی دک ۱۳ اینتراکتیو (Deck 13 Interactive) یکی از آن توسعه دهندگانی است که تاکنون بازی‌های اکشن نقش آفرینی بسیار خوبی مانند The Surge ،Lords of the Fallen و The Surge 2 را ساخته است. همان‌طور که می‌دانید، عنوان The Surge 2 در ماه سپتامبر سال گذشته برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. اما علی رغم این‌که تنها کمی بیشتر از یک سال از عمر این بازی می‌گذرد، انتظار نداشته باشید که توسعه دهندگان این عنوان را برای نسل بعد ارتقا دهند.

امروز یکی از طرفداران بازی The Surge 2 در توییتر از استودیوی دک ۱۳ پرسید که چه زمانی شاهد نسخه‌ی نسل بعدی The Surge 2 و همچنین The Surge 3 خواهیم بود. حساب دک ۱۳ در پاسخ به این کاربر اعلام کرد:

ما دوست داریم برروی یک بهینه‌ساز نسل بعدی کار کنیم، اما در حال حاضر تقریباً تمام منابع ما درگیر پروژه‌ی جدید هستند. این پروژه The Surge 3 نخواهد بود. وقت آن رسیده است که یک چیز تازه را امتحان کنیم.

اگر اخبار مرتبط با دک ۱۳ را دنبال کرده باشید، احتمالاً می‌دانید که این توسعه‌ دهنده‌ی آلمانی هم‌اکنون در حال کار برروی یک آی‌پی جدید است که شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) ناشر آن خواهد بود. همچنین باید یادآور شویم که اوایل امسال، فوکوس هوم اینتراکتیو استودیوی دک ۱۳ را به مالکیت خود درآورد.

بازی The Surge 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد ما این است ویدئو‌های تحلیل فنی و نقد و بررسی بازی را تماشا کنید.

+1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی