چهره‌ی ابرقهرمان‌های Marvel’s Avengers در تریلر منتشر شده تغییر کرده است

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers در معرض نمایش قرار گرفت و حالا طرفداری تیزبین متوجه‌ی تغییراتی در مدل چهره‌ی ابرقهرمان‌های آن شده است.

به نظر می‌رسد استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) به بازخوردهای طرفداران واکنش نشان داده و چهره‌ی شخصیت‌های اصلی این بازی را دستخوش تغییر کرده است. تصویر منتشر شده به خوبی نشان می‌دهد که تغییراتی در چهره‌ی هر ۵ ابرقهرمان محبوب ما ایجاد شده و تغییرات شخصیت کاپیتان آمریکا (Captain America) از دیگر شخصیت‌ها ملموس‌تر است. چهره‌ی وی جوان‌تر شده  و برآمدگی‌های چهره‌ی سابق وی از آن حذف شده است. بعد از وی، تغییرات چهره‌ی بلک ویدو (Black Widow) از بقیه‌ی شخصیت‌ها مشخص‌تر است و چهره‌ی وی دچار تغییرات واضحی شده است. لازم به ذکر است که چهره‌ی شخصیت آیرنمن (Iron-Man) چندان تغییری را به خود ندیده است و چهره‌ی شخصیت‌های ثور (Thor) و بروس بنر (Bruce Banner) در تصویر منتشر شده چندان قابل مشاهده نیست. اما در بین این سه ابرقهرمان، تغییرات چهره‌ی بروس بیشتر از بقیه خود را نشان می‌دهد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

چهره‌ی ابرقهرمان‌ها در آخرین تریلر به نمایش در آمده.

چهره‌ی ابرقهرمان‌ها در تریلر رونمایی و در نمایشگاه E3 2019.

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا منتشر شود. طرفداران این بازی میتوانند مقالهی مربوط به آن تحت عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید