تریلر جدیدی با محوریت یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity War) به تازگی تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار خود یعنی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده است که یکی از نقشه‌های این عنوان را مورد بحث قرار داده و اطلاعات و جزئیاتی از آن را در اختیار هواداران و طرفداران قرار می‌دهد.

امسال، سال بزرگی برای شرکت اکتیویژن (Activision) شناخته می‌شود. پس از چندین سال سکوت و نبود یک نسخه‌ی جذاب از سری Call of Duty، اکنون با نسخه‌ای از این مجموعه رو به رو هستیم که به نظر می‌رسد می‌تواند بازگشتی بزرگ و قدرتمند را برای این سری رقم بزند. Call of Duty: Modern Warfare همان بازی است که می‌تواند برای باری دیگر هواداران و طرفداران سری بازی‌های تیراندازی اول شخص را هیجان زده کرده و یک عنوان منحصر به فرد و خاص را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

در همین راستا، به تازگی یک ویدئوی ۱۴ دقیقه‌ای از این بازی در دسترس قرار گرفته که جزئیاتی از نقشه‌ی جدید این عنوان یعنی Grazna Raid را ارائه می‌دهد. در این ویدئو، جفری اسمیت (Geoffrey Smith) صحبت‌هایی در این‌باره ارائه می‌دهد که می‌تواند برای بسیاری از بازی‌بازان و کاربران جذاب به نظر می‌رسد. او اعلام می‌کند که در طراحی نقشه‌ی Grazna Raid اصل تقارن بسیار رعایت شده که خود می‌تواند یکی از نکات مثبت این نقشه شناخته شود. به نظر می‌رسد که Call of Duty: Modern Warfare قصد دارد از سنت گذشته‌ی خود فاصله گرفته و از فرمول‌های نوینی در بازی خود استفاده کند. اسمیت بیان می‌کند:

در نقشه‌ی Grazna Raid می‌خواستیم تا جایی که می‌شود واقع‌گرا باشیم. من حس می‌کنم که ما در گذشته قصد داشتیم چنین چیزی را در بازی Call of Duty 2 ایجاد کنیم.

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت پایین صفحه، تریلر مذکور را با کیفیت‌ ۷۲۰P دریافت و مشاهده کنید و با نقشه‌ی Grazna Raid بیشتر آشنا شوید. بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید اولین نگاه به این بازی تحت عنوان ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare که به قلم مصطفی زاهدی است را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید