تریلر جدید بازی The Surge 2 نظرات مثبت منتقدین را به نمایش می‌گذارد

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

به تازگی تریلر جدیدی از بازی The Surge 2 منتشر شده است که در آن نگاهی اجمالی به نظرات منتقدین و نکات مثبت این بازی می‌اندازیم.

نسخه‌ی ابتدایی سری The Surge یک بازی با پتانسیل بسیار بالا بود و به نظر می‌رسد که سازندگان این سری نیز قصد دارند تا با نسخه‌ی دوم، از تمام این پتانسیل به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. نسخه‌ی اول بازی خوب و قدرتمندی بود، ولی ایراداتی نیز داشت که از تبدیل این عنوان به یک شاهکار جلوگیری می‌کرد. در دومین نسخه‌، سازندگان در تلاش هستند تا نقاط مثبت نسخه‌ی ابتدایی را پررنگ‌تر و نقاط ضعف آن را از بین ببرند. البته که در این راه کار بسیار سختی در پیش رو دارند چرا که تمامی عناوینی که از سری Souls الهام می‌گیرند، در نهایت با خود سه نسخه‌ی شاهکار سری Souls مقایسه می‌شوند. سری The Surge با وارد کردن حال و هوای رباتیک و سایبرپانکی، به خوبی توانسته تا راه خود را از شباهت به سری Souls جدا کرده و نام خود را به عنوان یک سری مستقل و جداگانه به ثبت برساند.

برای آن که انتظارات از بازی بالا رود و بازی‌بازان هر چه بیشتر مشتاق این عنوان شوند، شرکت سازنده تریلری از این بازی منتشر کرده است که در آن شاهد نظرات مثبت و تعریف و تمجیدهای سایت‌ها و منتقدین مختلف از بازی The Surge 2 هستیم. این‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی قصد دارد تا جای پای خود را به عنوان پرچمدار عناوین شبیه سری Souls محکم کرده و یا حتی به رقابت با این سری بپردازد. در قسمت زیر می‌توانید تریلر مربوطه را دانلود یا مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Surge 2 در تاریخ سه‌شنبه، ۲ مهرماه ۱۳۹۸ (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید