مراحل ساخت Gears 5 به اتمام رسید + اعلام تاریخ نمایش بخش تک‌نفره

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

امروز برای طرفداران بازی مورد انتظار Gears 5 خبر‌های بسیار خوبی داریم. اول از هر چیز باید به اطلاعتان برسانیم که مراحل توسعه‌ی این عنوان جذاب به تازگی به پایان رسیده و بازی برای عرضه به بازار آماده است. از طرف دیگر، امروز آقای جف کیلی (Geoff Keighley) با انتشار توئیت جدیدی تائید کرد که در طی افتتاحیه‌ی Gamescom 2019 نیز شاهد نمایش ویژه‌ی بخش تک‌نفره خواهیم بود.

اگر اخبار پیرامون Gears 5 را دنبال کرده‌ باشید، حتماً می‌دانید که از زمان معرفی رسمی بازی در E3 2018، به غیر از انتشار تریلر معرفی شخصیت Fahz، کوالیشن (Coalition) تاکنون چیز خاصی از بخش تک‌نفره‌ی این بازی را به طرفداران نشان نداده است. حال همه چیز قرار است تغییر کند و به نظر می‌رسد که باید منتظر یک نمایش ویژه از این بخش در شب افتتاحیه‌ی Gamescom 2019 باشیم.

علاوه بر این، مایکروسافت قصد دارد تا بخش «کاملاً جدید» Horde را نیز در طی جدیدترین قسمت برنامه‌ی Inside Xbox به نمایش بگذارد. این‌طور که به نظر می‌رسد احتمال دارد که شاهد تغییرات زیادی در این بخش باشیم. در مورد انتظارات از نمایش بخش تک‌نفره باید بگوییم که نمایش محیط‌های بزرگ بازی، موضوعی که توسعه دهندگان تاکنون زیاد در مورد آن صحبت کرده‌اند، می‌تواند ویژگی‌های جدید این عنوان را به طرفداران نشان داده و آن‌ها را برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Gears of War هیجان زده کند.

به گفته‌ی جف کیلی، مدیر استودیوی‌ کوالیشن یعنی آقای راد فرگوسن (Rod Fergusson) نیز در مراسم زنده‌ی افتتاحیه حاضر خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های رویداد Gamescom 2019، پیشنهاد می‌کنیم به این آدرس مراجعه کنید.

همان‌طور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، مراحل توسعه‌ی این بازی هم‌اکنون به پایان رسیده است. آقای راد فرگوسن در طی پستی در وب‌سایت Xbox Wire از تیم خود تشکر کرد و توضیحاتی را ارائه داد:

از طرف تمام اعضای کوالیشن، ما بشدت برای به اشتراک گذاشتن Gears 5 با مردم هیجان زده‌ایم. من می‌خواهم از تیم خودم که حسابی برای طرفداران زحمت کشید، تشکر کنم. امیدواریم که شما هم مثل ما برای تجربه‌ی Gears 5 هیجان زده باشید. این بار ما بیش از پیش مجموعه را به سمت جلو سوق داده و به شعار استودیوی خود یعنی «اگر می‌خواهید به دوردست بروید، با همدیگر بروید» عمل کردیم.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید