پیروزی نینجای سایبریک | نقدها و نمرات Sairento VR

۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

همانطور که اطلاع دارید بازی Sairento VR در تاریخ ۱۹ تیر ماه (۱۰ جولای) منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

بازی Sairento VR آخرین ساخته‌ی استودیوی میکسد ریلمز (Mixed Realms) و سواگ سافت (Swag Soft) است. شرکت میکسد ریلمز یک استودیوی سنگاپوری است که از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده و همواره قصد تولید عناوین واقعیت مجازی را دارد. همانطور که اطلاع دارید این استودیو از ابتدا بازی Sairento VR را طراحی نموده و صرفا در طی چند سال گذشته این بازی را توسعه داده و آن را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر نموده است.

در رابطه با این بازی باید بگوییم شما در نقش یک نینجا سایبریک هستید و باید ماموریت‌هایی که به شما سپرده شده‌اند را با موفقیت به پایان برسانید. هر مرحله دارای دشمنان و محیطی مخصوص به خود است که شما باید با استفاده صحیح از اسلحه‌های خود دشمنان را شکست دهید. امکان پرش، دویدن، حرکات قدرتی، پرش‌ سه‌گانه، حرکات ویژه و کند کردن زمان امکان پذیر است. اگر شما هم به نینجاها علاقه‌مندید اکنون فرصت تجربه‌ی حس نینجاها را به وسیله‌ی هدست‌های واقعیت مجازی دارید پس پیشنهاد می‌کنیم این عنوان را از دست ندهید.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

  ۹٫۵/۱۰  :     PlayStation Universe

بازی Sairento VR بهترین بازی در زمینه‌ی واقعیت مجازی پلی‌استیشن ۴ است و می‌توان دلیل این مسئله را حرکت بدون توقف و آکروباتیک دانست. هیجان بازی بسیار زیاد و لذت بخش بوده و می‌توان آن را یکی از نقاط قوت بازی دانست. در نهایت باید بگوییم این بازی یکی از بهترین بازی‌های واقعیت مجازی است که امسال منتشر شد.

۹/۱۰   :     God is a Geek

اگر به دنبال یک بازی اکشن هستید که تمام توان واقعیت مجازی را به شما نشان دهد، Sairento VR بهترین گزینه‌ برای شماست.

۸/۱۰   :     GameSpew

بخش‌های مختلف بازی به خوبی می‌توانند شما را به خود مشغول کنند. این بازی یک اکشن همه جانبه است و اگر هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن ۴ را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را تجربه کنید.

     ۸/۱۰    :      The Digital Fix

پس از آنکه بتوانید به طور کامل آموزش‌ها را بیاموزید می‌توانید بسیار لذت می‌برید چراکه انجام حرکات آکروبات بسیار لذت بخش است. قطعا می‌توانیم بگوییم این یکی از بهترین بازی‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن است و حتما آن را تجربه کنید

 ۸/۱۰    :      Push Square

شاید این بازی جزء عناوینی باشد که اسم بزرگ ندارند اما می‎توان گفت یکی از بزرگترین بازی‌های حال حاضر را مشاهده می‌کنید و پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را تجربه کنید.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Sairento VR در تاریخ ۱۹ تیر ماه (۱۰ جولای) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید