تاریخ عرضه‌ی بازی Blazing Chrome اعلام شد

۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

استودیوی جوی‌مشر (Joymasher) از تاریخ عرضه‌ی بازی جذاب و هیجان‌انگیز Blazing Chrome رونمایی کرد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

در دنیای Blazing Chrome، ماشین‌ها بر دنیا حکمرانی می‌کنند و انسان‌های قلیل باقی‌مانده، در مرز نابودی قرار دارند. وظیفه‌ی شما این است که در نبرد‌های سخت و نفس‌گیر، به مبارزه علیه ربات‌ها بپردازید و  بشریت را از شر ان‌ها خلاص کنید.

داستان: زمانی که ماشین‌ها دنیا را تصرف می‌کنند، عده‌ی کمی از انسان‌ها موفق می‌شوند که خود را در مخفیگاه‌هایی پنهان نمایند. در حالی که ربات‌ها به فرمانروایی برروی زمین مشغول هستند، گروه کوچکی از شورشیان به اطلاعاتی از یک نیروگاه ماشینی دست می‌یابد ولی قبل از اینکه بتواند خود را برای حمله اماده کند، ربات‌ها به مخفیگاه آن‌ها یورش بردنند و تنها تعداد اندکی از مبارزان توانستند خود را نجات دهند. بازماندگان تصمیم گرفتند که کار ناتمام را به اتمام رسانند و نیروگاه ماشینی را نابود کنند. شما می‌توانید با کنترل یکی از دو شخصیت بازی به نام‌های مورا (Mavra) و دویل (Doyle)، این عملیات بسیار خطرناک و دلهره‌آور را به پایان رسانید.

از ویژگی‌های بازی می‌توان به دنیای پسا آخرالزمانی، استفاده از موتورسیکلت و جت پک، نبرد‌های سریع و خشن، باس‌های قدرتمند و امکان تجربه‌ی بازی به همراه دوستان اشاره کرد.

بازی Blazing Chrome در تاریخ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ (۱۱ جولای ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان،نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید