گیفت کارت
گیفت کارت

تمامی نسخه‌های Kingdom Hearts برای کاربران اکس‌باکس وان در دسترس است

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

پس از سال‌ها انتظار، بالاخره کاربران اکس باکس می‌توانند به تمامی نسخه‌های Kingdom Hearts دسترسی داشته باشند.

شاید در جهان بازی‌های ویدئویی شاهد کراس‌اورهای فراوانی باشیم، ولی بدون شک سری Kingdom Hearts توانسته تا یکی از برترین کراس‌اورهای تاریخ باشد؛ چرا که داستانی به شدت جذاب را با گیم‌پلی خوش‌ ساخت ترکیب کرد و به واسطه‌ی شخصیت‌های محبوب و فراوان، تعریف جدیدی از کراس‌اور برای تمامی بازی‌ها مشخص کرد.

اگر از هواداران این سری هستید یا تا کنون نتوانسته‌اید هیچ یک از نسخه‌های Kingdom Hearts را تجربه کنید، اکنون بهترین موقعیت برای شما است تا جبران این موضوع را داشته باشید. برای دارندگان کنسول اکس باکس وان، اکنون تمامی نسخه‌‌های سری Kingdom Hearts در دسترس است و شما می‌توانید داستان این سری را از ابتدایی‌ترین لحظه تا ثانیه‌ی آخر ماجراجویی‌های قهرمانان این سری، مشاهده کنید.

این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در هفته‌ی آینده، نسخه‌ی سوم سری Kingdom Hearts قرار است که برروی سرویس اکس باکس گیم پس قرار بگیرد. پس این موقعیت را از دست ندهید و اگر به سری Kingdom Hearts علاقه دارید، به سرعت به سراغ کنسول‌هایتان بروید و این ماجراجویی رویایی را تجربه کنید.

شما می‌توانید نقدها و نمرات نسخه‌ی Kingdom Hearts III Re:Mind را در فقط برای هواداران واقعی | مروری بر نقدها و نمرات Kingdom Hearts III Re:Mind مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید