گیفت کارت
گیفت کارت

سیستم Ping بازی Rainbow Six Siege دچار تغییراتی خواهد شد

۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بالاخره و پس از مدت‌ها، شاهد پیشرفت سیستم Ping در بازی Rainbow Six Siege هستیم و این پیشرفت، اولین قدم برای بهتر شدن هر چه بیشتر بازی مذکور است.

زمانی که بازی Apex Legends به بازار عرضه شد، اولین موردی که چشم همگان را به خود جلب کرد، سیستم جدید Ping بود. شما به واسطه‌ی این سیستم می‌توانستید که جایی در نقشه را مشخص کنید و منظور خودتان را نیز به یارانتان برسانید. یعنی با مشخص کردن نقطه‌ای برروی نقشه، می‌توانستید بیان کنید که در آن نقطه یک اسلحه، دشمن، سپر، کلاه‌خود، یا مکانی وجود دارد که شما می‌خواهید در آن‌جا کمین کرده، مبارزه کنید یا به گشت و گذار در آن بپردازید.

از طرفی دیگر، هواداران بازی Rainbow Six Siege مدت طولانی است که خواستار چنین سیستمی در بازی هستند، چرا که سیستم Ping در بازی Rainbow Six Siege تنها به فلش زرد رنگی محدود می‌شود که اصلا معلوم نیست نمایان‌گر چه موردی است و شما باید خودتان به بررسی آن محیط بپردازید. اکنون و در آستانه‌ی فصل جدید بازی Rainbow Six Siege، قرار است تغییراتی هرچند کوچک در این سیستم ایجاد شود. اکنون هر بازیکن می‌تواند یکی از دستگاه‌های حریف را علامت گذاری کند و این علامت در طول بازی به صورت کامل باقی خواهد ماند؛ تا زمانی که بازی تمام شود و یا دستگاه علامت گذاری شده، نابود شود.

با این که همچنان شاهد سیستم Ping پیشرفته‌ای روبرو نیستیم، ولی به نظر می‌رسد که این مورد اولین قدم در مسیر پیشرفت این سیستم بوده و در آینده شاهد بهتر شدن این مکانیزم در بازی خواهیم بود. نظر شما در رابطه با اضافه شدن این قابلیت چیست؟ شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فصل جدید بازی Rainbow Six Siege، به ویدئوی منتشر شده از اپراتورهای جدید این بازی در این لینک مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید