Cyberpunk 2077 با کیفیت ۴K برروی اکس‌باکس وان اکس اجرا می‌شود

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

بالاخره پس از یک انتظار طولانی مدت، تاریخ انتشار جدیدترین ساخته‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) و یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل فعلی یعنی Cyberpunk 2077، در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در مراسم E3 امسال مشخص شد. اگر ویدئوها و اطلاعات منتشر شده از این بازی را در نظر بگیریم، به نظر می‌رسد این بازی قصد دارد سخت‌افزارها و پلتفرم‌های نسل فعلی را تا حد ممکن به چالش بکشد. با این حال، به نظر می‌رسد مالکین قدرتمندترین کنسول موجود در بازار یعنی اکس‌باکس وان اکس، قادر خواهند بود از تجربه‌ی این بازی با کیفیت ۴K نهایت لذت را ببرند.

اگرچه هر دو کنسول میان‌نسلی شرکت‌های سونی و مایکروسافت ظرفیت اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K را دارند ولی این موضوع که آیا یک بازی از چنین کیفیتی برروی این کنسول‌ها پشتیبانی می‌کند یا نه همیشه مشخص نیست. خوشبختانه اطلاعات منتشر شده برروی فروشگاه مایکروسافت وضعیت این بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان اکس را مشخص می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی مخصوص کنسول میان‌نسلی شرکت مایکروسافت بهبود یافته بوده و از کیفیت ۴K پشتیبانی می‌کند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در جریان مراسم شرکت مایکروسافت، حضور یکی از بازیگران معروف سینما یعنی کیانو ریوز (Keanu Reeves) در این بازی تایید شد. آقای رویز که نقشی «کلیدی» در ساخته‌ی جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد را به عهده دارد، برای لحظاتی برروی صحنه‌ نیز حضور پیدا کرد. اگر مراسم شرکت مایکروسافت را از دست داده‌اید، می‌توانید با مراجعه با این لینک، مروری بر مهم‌ترین اخبار این مراسم داشته باشید.

12345678910(13 رای, میانگین آرا 7٫92 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید