مدت زمان کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 مشخص شد

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

در‌حالی‌که کم کم به شروع برگزاری رویداد E3 2019 نزدیک می‌شویم، خبرها و اطلاعات جدیدی از این رویداد منتشر می‌شود. به تازگی مایکروسافت (Microsoft) اعلام کرده است که کنفرانس این شرکت در مراسم E3 2019 در ماه آینده دو ساعت به طول خواهد انجامید. مدت زمان کنفرانس این شرکت در E3 2016 حدود ۹۰ دقیقه، در E3 2017 حدود ۹۵ دقیقه و در E3 2018 حدود ۱۰۴ دقیقه بوده است. بدین ترتیب کنفرانس مایکروسافت در E3 2019، طولانی ترین نمایش این شرکت در رویداد E3 خواهد بود.

با توجه به غیبت شرکت سونی (Sony) در E3 امسال، همه‌ی نگاه‌ها به مایکروسافت دوخته شده است و با توجه به مدت زمان کنفرانس، انتظار می‌رود عناوین ترد پارتی (Third Party) بیشتری در این مراسم نمایش داده شود. اما مهم ترین قسمت در این کنفرانس، احتمال رونمایی رسمی از کنسول نسل بعدی ایکس‌‌باکس (Xbox) است.

فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش ایکس‌باکس، اوایل سال جاری در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که کنفرانس مایکروسافت در E3 2019، بزرگترین کنفرانس این شرکت در طی تمام رویدادهای E3 خواهد بود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، در این کنفرانس اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از عناوین Gears 5 و Halo Infinite ارائه خواهد شد. در کنار این موارد، احتمال معرفی چند عنوان جدید و معرفی نشده نیز وجود دارد و در کنار این قسمت‌ها از عناوین ترد پارتی همچون بازی Cyberpunk 2077 اطلاعات و نمایش‌های جدیدی ارائه می‌شود.

کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2019 در تاریخ ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸ (۹ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) در ساعت ۱۶ به وقت محلی برگزار خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید