احتمالاً بازی جدیدی از The Simpsons در E3 2019 معرفی خواهد شد

۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

به تازگی جف کایلی و انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری (Entertainment Software Association) خبر از یک پنل ویژه در E3 Coliseum 2019 با حضور تهیه‌کنندگان و نویسندگان سری The Simpsons داده‌اند که پیرو آن، احتمال می‌رود که بازی جدیدی از این مجموعه در E3 پیش رو معرفی گردد. متاسفانه، جزئیات خاصی از این پنل و محتوای موجود در آن منتشر نشده و اصلاً نمی‌دانیم که آیا بازی جدیدی از Simpsons در حال ساخت است یا خیر. به بیان دیگر، شاید در این پنل اصلاً شاهد معرفی بازی جدیدی از این مجموعه نباشیم. اما با این حال، با توجه به حضور تهیه‌کنندگان و نویسندگان سریال، کمی دور از انتظار است که بازی جدید Simpsons معرفی نگردد.

خبرهای هیجان‌انگیز بیشتری از #E3Coliseum – به پنل نویسندگان و تهیه‌کنندگان @TheSimpsons در روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه (۱۱ ژوئن) بپیوندید! اطلاعات بیشتری در راه است… #E32019

ــ E3 (@E3) 24 می ۲۰۱۹ میلادی

برای آن دسته از افرادی که اطلاعی در این باره ندارند باید بگوئیم که E3 Coliseum مجموعه‌ای از پنل‌های مختلف، رویدادهای ویژه، گفتگوها و حتی نمایش گیم‌پلی بازی‌هاست که توسط جف کایلی (Geoff Keighley)، تهیه‌کننده و میزبان رویداد The Game Awards هدایت می‌شود. این رویداد در طول سه روز برگزاریِ نمایشگاهِ E3 جریان خواهد داشت و معمولاً خبرهای هیجان‌انگیزی در طول آن منتشر خواهد شد.

رویداد E3 2019 از روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه (۱۱ ژوئن) آغاز خواهد شد و در روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ماه (۱۳ ژوئن) نیز خاتمه خواهد یافت. کسی چه می‌داند، شاید در جریان این نمایشگاه سالانه، شاهد معرفی بازی جدید Simpsons نیز باشیم. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) صاحب‌امتیاز حقوق این سری است بنابراین اگر قرار باشد بازی جدیدی از آن معرفی گردد، احتمالاً این کار در کنفرانس خبری این شرکت یعنی EA Play صورت خواهد گرفت.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، بازی‌های Simpsons توسط شرکت‌های مختلفی ساخته و عرضه خواهد شد. به طور مثال، شرکت اکتیویژن (Activision) وظیفه نشر Simpsons Hit and Run را بر عهده داشته است. بنابراین، شاهد دنباله این بازی نخواهیم بود. از سوی دیگر، احتمال معرفی دنباله Road Rage نیز وجود دارد. همینطور گفته می‌شود که اگر بازی جدیدی از Simpsons در دست ساخت باشد، احتمالاً با چیز جدیدی روبرو خواهیم بود و این عنوان هیچ ربطی به عناوین قبلی این مجموعه نخواهد داشت. همچنین شاید با یک بازی موبایلی روبرو باشیم. از سال ۲۰۰۷ میلادی به این سو، دیگر شاهد یک بازی کنسولی یا رایانه‌های شخصی از سری Simpsons نبوده‌ایم. از سوی دیگر، از سال ۲۰۱۲ میلادی نیز هیچ بازی جدیدی از این مجموعه عرضه نشده است بنابراین احتمال معرفی نسخه جدیدی از آن، اصلاً دور از انتظار نخواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید