پیش به سوی E3 2019 | انتظاراتمان از بازی Wolfenstein: Youngblood

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱

در جدیدترین شماره از سلسله مقالات «پیش به سوی E3 2019»، نگاهی به انتظاراتمان از نمایش بازی Wolfenstein: Youngblood در نمایشگاه بزرگ E3 امسال انداخته‌ایم؛ با گیمفا همراه باشید.

نزدیک به دو سال از آخرین تجربه‌ی ما از ماجراجویی در جهان بازی Wolfenstein و کشتن نازی‌ها می‌گذرد و هرچه بیشتر به زمان انتشار عنوان Wolfenstein: Youngblood نزدیک می‌شویم، پیمانه‌ی صبرمان برای شنیدن اخبار بیشتر در رابطه با این عنوان لبریزتر می‌شود. با نزدیک شدن به کنفرانس خبری شرکت بتسدا (Bethesda Softworks) در نمایشگاه E3 2019، طرفداران این عنوان مشتاقانه به دنبال مشاهده‌ی تریلری جدید از گیم‌پلی بازی تا قبل از انتشار آن در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) هستند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به بررسی مواردی که تاکنون از این عنوان می‌دانیم بپردازیم و از انتظاراتی که از نمایش احتمالی آن در E3 2019 داریم، صحبت کنیم.

تا به این لحظه از Wolfenstein: Youngblood چه می‌دانیم؟

این عنوان که نخستین بار در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد و به دستان ماشین‌گیمز (MachineGames) – استودیوی که تا به امروز در توسعه اکثر عناوین قبلی Wolfenstein دست داشته است – با همکاری شرکت آرکین استودیوز (Arkane Studios) – توسعه دهندگان بازی Dishonored – در حال توسعه است. Youngblood این‌بار شخصیت اصلی دو نسخه‌ی قبلی مجموعه، یعنی بلازکویچ (B.J. Blazkowicz) را پشت سر می‌گذارد و تمرکز خود را بر دو دختر دوقلوی او جسیکا (Jessica) و سوفیا (Sophia) قرار می‌دهد.

وقایع این عنوان در سال ۱۹۸۰ و در شهر پاریس رخ می‌دهد، جایی که شما در نقش دختران دوقولوی بلازکویچ (B.J. Blazkowicz) در حال تلاش برای پیدا کردن وی هستید و در این مسیر به دست و پنجه نرم کردن با نازی‌ها و کشتن آن‌ها می‌پردازید. برای اولین بار در این سری بازی‌های ریبوت شده، شما عنوانی دو نفره را تجربه خواهید کرد. البته اگر کسی برای همراهی در کنار شما وجود نداشته باشد، شخصیت دوم با هوش مصنوعی کامپیوتری شما را دنبال خواهد کرد ولی متاسفانه این بازی از حالت تقسیم صفحه یا همان Split-screen پشتیبانی نمی‌کند. بازی المان‌های نقش‌آفرینی نو، اسلحه های مدرن، توانایی‌ها و ابزار جدیدی را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد. مدیر بخش اجرایی آقای جرک گوستافسون (Jerk Gustafsson) در مصاحبه با مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن عنوان کرد که طراحی مراحل بازی شبیه به عنواین Dishonored خواهد بود؛ ماشین‌گیمز نیز تایید کرد که داستان و گیم‌پلی بازی دارای شاخه‌ها و پیچیدگی‌های بیشتر، پایانی بازتر نسبت به قبل و سرشار از ماموریت های جانبی خواهد بود. قیمت نسخه‌ی معمولی بازی ۲۹٫۹۹ دلار است ولی اگر شما بخواهید می‌توانید نسخه‌ی ۳۹٫۹۹ دلاری را تهیه کنید که در آن بازی به شما اجازه می‌دهد، تا از یکی از دوستان خود که بازی را تهیه نکرده است دعوت به بازی کنید. بازی در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

چه مواردی برای E3 تائید شده است؟

تا به الان شرکت بتسدا به معرفی عنواین مختلفی برای نمایش در E3 2019 پرداخته است، ولی تنها عنوانی که به صورت رسمی برای این نمایشگاه تایید شده و در آن حضور دارد Doom Eternal خواهد بود. آقای تاد هوارد (Todd Howard)، طراح بازی شرکت بتسدا نیز از حضور احتمالی دو عنوان Starfield و Elder Scrolls VI در این نمایشگاه سخن گفته ولی تاکنون به صورت رسمی صحبتی از حضور Wolfenstein: Youngblood در این نمایشگاه نشده است.

چه انتظاراتی از نمایش بازی در E3 داریم؟

با توجه به اینکه مدت زیادی تا زمان انتشار بازی باقی نمانده است و بدست آوردن یک سطح مناسب از بازی دو نفره یا همان Co-op کار آسانی نیست، توقع یک نمایش واضح‌تر از حالت دو نفره بازی در نمایشگاه E3 2019 دور از انتظار نیست. در کنار آن نیز علاقه داریم تا نگاهی نزدیک‌تر به بخش چندنفره، تکامل بخش داستانی و مبارزات، سلاح‌ها، ابزار و توانایی‌های جدید اضافه شده به بازی داشته باشیم. این سوال نیز مطرح است که آیا هر یک ازین خواهران دوقلو شیوه و سبک خاصی در مبارزه خواهند داشت یا خیر؟ با توجه به نزدیک بودن تاریخ انتشار بازی به برگزاری E3 2019، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای پاسخ به این ابهامات است. با گیمفا همراه باشید و انتظارات خود را از بازی و نمایش آن در E3 2019 با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید