انویدیا بازی‌های شرکت بتسدا را از سرویس GeForce Now خارج کرد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

به تازگی خبر رسیده است که شرکت بتسدا (Bethesda) نیز همانند شرکت اکتیویژن (Activision)،‌ از انویدیا (Nvidia) درخواست کرده است که عناوین خود را از سرویس GeForce Now حذف کند و در حال حاضر تنها عنوانی که از شرکت بتسدا در این سرویس حضور دارد، بازی Wolfenstein: Youngblood است.

در این رابطه، کوری بنکس (Cory Banks) از شرکت انویدیا گفت:

لطفا در نظر داشته باشید که امروز بسیاری از بازی‌های شرکت بتسدا از سرویس GeForce Now پاک خواهند شد. بازی Wolfenstein: Youngblood تنها بازی این شرکت است که در سرویس ابری ما حضور خواهد داشت.

این بدان معنا‌ است که کاربران پریمیوم پلتفرم GeForce Now می‌توانند بازی Wolfenstein: Youngblood را حتی بدون داشتن کارت گرافیک RTX با افکت‌های Ray Tracing تجربه کنند.

در حال حاضر معلوم نیست که شرکت بتسدا در آینده با انویدیا همکاری خواهد کرد یا خیر. اما به احتمال خیلی زیاد، بازی Doom Eternal نیز که ماه آینده عرضه خواهد شد، در این پلتفرم حضور نخواهد داشت.

تاکنون دو شرکت بتسدا و اکتیویژن بازی‌های خود را از سرویس GeForce Now حذف کرده‌اند و باید صبر کنیم و ببینیم که آیا شرکت‌هایی مانند برادران وارنر (Warner Bros) و اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز این کار را خواهند کرد یا خیر.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 9٫78 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید