بازی‌های Final Fantasy 15 و Wolfenstein Youngblood به سرویس Xbox Game Pass اضافه شدند

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

مایکروسافت پیش از این قول داده بود که ماه فوریه قرار است ماه بسیار خوبی برای Xbox Game Pass باشد. این طور که به نظر می‌رسد، آن‌ها این ماه را بسیار قدرتمند آغاز کرده‌اند.

چندی پیش بود که خبر آمد عناوین بزرگی مانند Shadow of the Tomb Raider و Rage، سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهند کرد.. با این حال، مایکروسافت قول داد که ماه فوریه، یک ماه عالی برای این سرویس است و جای خالی این بازی‌ها پر می‌شود، حالا دو بازی AAA جدید به این سرویس اضافه شده‌اند که مشترکین Xbox Game Pass هم اکنون می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند. این دو بازی، Wolfenstein Youngblood و Final Fantasy 15 هستند. همچنین بازی مستقل و پازلی Death Squared هفته‌ی آینده به این سرویس اضافه خواهد شد.

این دو بازی در حال حاضر تنها برروی نسخه‌ اکس‌باکس وان Xbox Game Pass موجود هستند، اما فردا برروی رایانه‌های شخصی نیز موجود می‌شوند. با این حال، بازی مستقلی که به Xbox Game Pass رایانه‌های شخصی اضافه خواهد شد، با اکس‌ باکس وان متفاوت است. Death’s Gambit یک اکشن پلتفرمر دو بعدی است که هفته‌ی آینده برای کاربران رایانه‌های شخصی Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.

اگر یکی از مشترکین این سرویس برروی هر دو پلتفرم هستید، می‌توانید هفته‌ی آینده بتای محدود Bleeding Edge، اثر آنلاین استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory)، را امتحان کنید. طبق معمول، اضافه شدن بازی‌های جدید به معنای حذف بازی‌های قدیمی است. به این ترتیب، عناوین Shadow of the Tomb Raider، The Jackbox Party Pack 2، Pumped BMX Pro, Rage و Disney Epic Mickey 2: The Power of Two تا پایان ماه فوریه این پلتفرم را ترک خواهند کرد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید