بازی Rune: Ragnarok به Rune 2 تغییر نام پیدا کرد + تریلر

۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازی Rune: Ragnarok ساخته‌ی استودیوی هیومن هد (Human Head Studios)، ادامه‌ای بر بازی Rune است که در سال ۲۰۰۰ میلادی منتشر گردید. این بازی اکشن ماجرایی در سال ۲۰۱۸ تغییر نام پیدا کرد و حال به تازگی مجددا با تغییر نام مواجه شده است. Rune 2 به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و نیز به طور انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) منتشر خواهد شد.

آقای کریس راینهارت (Chris Rhinehart) رییس استودیوی هیومن هد، در مصاحبه‌ای جدید توضیحاتی در مورد این بازی ارائه داده است.

وی اظهار داشت:

ما چند ساله گذشته را صرف خلق یک تجربه‌ی داستان محور که مرتبط با عصر وایکینگ‌هاست، کردیم و آن را به کمک طرافداران به تکامل می‌رسانیم. بازی‌بازان با یک حس آشنا به سرزمین Midgard بازمی‌گردند. مکانیک‌های جدید مثل توانایی‌های خدادادی، ماموریت‌های جهان‌باز، قابلیت کرفت کردن به بازی اضافه شده است. این عنوان هم به صورت تک نفره و هم به صورت همکاری دو نفره قابل بازی است و برای توسعه‌ی بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده شده است.

بازی Rune 2 در تابستان سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تاکنون خبری مبنی بر عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌ها و نیز فروشگاه استیم منتشر نشده است.

شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید