تتسویا میزوگوچی نیز به تازگی بازی Death Stranding را مشاهده کرده است

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

این‌طور که به نظر می‌رسد، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) قصد دارد تا به غیر از بازی‌بازان، عنوان Death Stranding را به تمام توسعه دهندگان نشان دهد. وی در توئیتی اعلام کرد که آقای تتسویا میزوگوچی (Tetsuya Mizuguchi)، یکی از توسعه دهندگان کهنه کار سابق سگا (Sega)، به تازگی از استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) دیدن کرده است.

آقای میزوگوچی در میان طرفداران سگا و کنسول دریم‌کست از محبوبیت بالایی برخوردار است. بازی‌بازان قدیمی، این شخص را با عناوین Rez و Space Channel 5 می‌شناسند. همچنین ممکن است که شما از طریق بازی‌های Meteos ،Lumines و عنوان جدید و تحسین شده‌ی Tetris Effect با وی آشنا شده باشید.

این توسعه دهنده‌ی باتجربه در توئیتی اعلام کرد که کوجیما Death Stranding را به وی نشان داده است. میزوگوچی از این بازی تعریف کرد و نوشت:

من قلب Death Stranding را لمس کردم.

در راستای اخبار مرتبط با این بازی، آقای کوجیما مدتی پیش اعلام کرد که احتمال انتشار یک تریلر جدید وجود دارد. علاوه بر این، وی اخیراً تصاویر تاری را نیز از ساخته‌ی مرموز خود به اشتراک گذاشته است.

بازی Death Stranding در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌اسیتشن ۴ منتشر خواهد شد. با این‌که هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق آن مشخص نشده است، اما طبق گزارش اخیر، جدیدترین ساخته‌ی هیدئو کوجیما یک عنوان میان نسلی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید