گزارش: Death Stranding برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲

بر اساس گزارشی جدید، شاید بازی Death Stranding به کنسول پلی‌استیشن ۵ راه یابد. وب‌سایت Wired بیان می‌کند که مارک سرنی (Mark Cerny)، معمار اصلی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ به این نکته اشاره کرده که بازی در دست ساخت پلی‌استیشن ۴ ممکن است برای هر دو کنسول عرضه گردد.

زمانی که صحبت در خصوص قابلیت پشتیبانی از نسل قبلیِ کنسول پلی‌استیشن ۵ بود، سرنی گفت که انتقال به نسل بعد به صورت «آرام» پیش خواهد رفت و بسیاری از بازی‌ها برروی هر دو پلتفرم عرضه خواهند شد. در ادامه، وقتی که Wired از سرنی پرسید که آیا بازی Death Stranding نیز به همین صورت عرضه خواهد شد، سرنی تنها لبخند زد و از پاسخ دادن امتناع ورزید. وب‌سایت گیم‌اسپات با شرکت سونی برای مشخص شدن عرضه Death Stranding برروی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ تماس گرفته است.

این بازی بسیار موردانتظار، پروژه جدید خالق سری بازی‌های محبوب Metal Gear Solid یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) است. این بازی عنوانی جهان باز (Open World) و اکشن است که حاوی بخش چندنفره‌ای آنلاین نیز هست. Death Stranding در مراسم E3 2016 معرفی و خیلی زود، به پروژه موردانتظار طرفداران پلی‌استیشن و کوجیما تبدیل شد اما هنوز هم، بازه زمانی عرضه آن مشخص نشده است.

این بازی شما را در نقش سم بریجز (Sam Bridges) قرار می‌دهد که به استخدام سازمانی ناشناخته درآمده و وظیفه‌اش، مقابله با دشمنانی مرموز و نامرئی است. دنیای بازی پر از هرج و مرج است و فضایی آخرالزمانی دارد. شغل اصلی بریجز، تحویل بسته‌های مختلف به گیرنده‌هایی ناشناس است اما هنوز ماهیت این بسته‌ها مشخص نیست.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و با توجه به این خبر، احتمالاً از این به بعد باید کنسول پلی‌استیشن ۵ را نیز جزو پلتفرم‌های مقصد آن برشمرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید