هیدئو کوجیما به انتشار تریلر جدیدی از Death Stranding در ماه آینده اشاره می‌کند

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

Death Stranding عنوانی است که ذهن افراد بسیار زیادی را به خود مشغول کرده است. حتی تریلر‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند نیز مرموز هستند و چیز خاصی را نشان نمی‌دهند. با این حال احتمالاً ممکن است به زودی شاهد یک تریلر جدید باشیم.

در طی مصاحبه‌ای در جشنواره‌ی فیلم تریبکا (Tribeca Film Festival)، آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به خاطر عدم نشان دادن بازی Death Stranding و همچنین ارائه‌ی اطلاعات جدید در پنل تریبکا عذرخواهی کرد. اما سپس وی توضیح داد که ممکن است در ماه آینده یا کمی بیشتر، جزئیات تازه‌ای را از بازی به اشتراک بگذارد. از آن جایی که کوجیما در مورد نشان دادن صحبت کرده است، ما امیدوار هستیم که شاهد یک تریلر جدید باشیم.

علاوه بر این، یکی دیگر از سوالات مطرح شده، احتمال عرضه‌ی بازی برروی رایانه‌های شخصی بود. اگر به خاطر داشته باشید، پس از معرفی Death Stranding اعلام شد که این عنوان برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اما به مرور زمان، تقریباً تمام بحث‌های مربوط به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی حذف شد و دیگر کسی در مورد آن صحبت نکرد. در حال حاضر هنوز هم بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که آیا قرار است این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود یا خیر. این یک سوال مهم است، اما ظاهراً کوجیما قصد ندارد به آن پاسخ دهد. پس با در نظر گرفتن این موضوع، همچنان شاهد گمانه زنی‌هایی در مورد این نسخه خواهیم بود.

خانم میشل کاورسکی (Michelle Kaworski)، یکی از اعضای شرکت Dailydot، صحبت‌های آقای کوجیما را در توئیتر منتشر کرده است:

پرسش: آیا هنوز هم نسخه‌ی رایانه‌های شخصی وجود دارد؟

جواب: پاسخی داده نشد.

کوجیما: متاسفم که امروز نتوانستم چیزی را به شما نشان بدهم. شاید در ماه آینده یا کمی بیشتر. شاید؟

البته با این‌که شاهد تریلر جدیدی نبوده‌ایم، اما با این حال در طی جشنواره‌ی تریبکا، آقای کوجیما در مورد بخش جهان باز Death Stranding و مضمون «اتصال» توضیحاتی را ارائه داد. همچنین به گفته‌ی آقای نورمن ریداس (Norman Reedus)، داستان این عنوان شما را به گریه خواهد انداخت.

بازی Death Stranding در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌اسیتشن ۴ منتشر خواهد شد. با این‌که هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق آن مشخص نشده است، اما طبق گزارش اخیر، جدیدترین ساخته‌ی هیدئو کوجیما یک عنوان میان نسلی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید