عناوین A Way Out و Battlefield V به سرویس EA Access اضافه می‌شوند

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس اخیرا اعلام کرد که بالاخره پس از مدت‌ها تلاش، موفق شده است مجوز عرضه‌ی سرویس EA Access برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را بگیرد. این سرویس که سال‌ها است در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان قرار گرفته، تعدادی از عناوین قدیمی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، تخفیف‌های ویژه و ۱۰ ساعت تجربه‌ی زودهنگام بازی‌های جدید را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد. حال به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد به مناسبت انتشار سرویس خود برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، دو بازی جدید را به مجموعه‌ی عناوین آن اضافه کند.

شرکت الکترونیک آرتس به مناسبت عرضه‌ی سرویس EA Access برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه را منتشر کرده است. در بخش مربوط به معرفی بازی‌های این سرویس در این ویدئو، دو عنوان A Way Out و Battlefield V نیز دیده می‌شوند. با توجه به این که این دو بازی در حال حاضر جزئی از مجموعه‌ی عناوین سرویس EA Access نیستند، به نظر می‌رسد باید منتظر اضافه شدن آن‌ها به این سرویس در آینده‌ی نزدیک باشیم. البته هنوز مشخص نیست که مشترکین این سرویس برروی تمامی پلتفرم‌ها به صورت هم‌زمان به این دو بازی دسترسی پیدا می‌کنند یا خیر. با توجه به معرفی این دو بازی در ویدئوی تبلیغاتی این سرویس برای کنسول پلی‌استیشن ۴، ممکن است این دو عنوان برای مدتی محدود در انحصار مشترکین سرویس EA Access برروی کنسول شرکت سونی باشند.

هر دو بازی Battlefield V و A Way Out در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس هستند. سرویس EA Access در ماه جولای سال جاری میلادی در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید