مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Battlefield 2042 منتشر شد

13 مرداد 1400 - 15:08
Battlefield 2042

به تازگی استودیوی دایس (DICE) به صورت رسمی از مشخصات حداقل سیسم مورد نیاز و پیشنهادی جهت تجربه‌ی بازی Battlefield 2042 رونمایی کرد و در کنار آن به تاریخ برگزاری یک رویداد جهت تجربه‌ی آزمایشی و تست‌های فنی این عنوان نیز اشاره داشت.

طبق اطلاعات رسمی منتشر شده، استودیوی دایس قصد دارد در هفته‌ی آینده تست‌های فنی بازی Battlefield 2042 را با مشارکت بازی‌بازان آغاز نماید. بر اساس دعوت‌نامه‌های الکترونیکی منتشر شده توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، تست فنی و آزمایشی بازی Battlefield 2042 در شش مرحله انجام خواهد شد. مدت زمان برگزاری این مراحل از تاریخ ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۳ آگست ۲۰۲۱) تا روز ۲۴ مرداد (۱۵ آگست) خواهد بود که پنج مرحله به صورت سه ساعته و مرحله‌ی پایانی به مدت ۹ ساعت به طول می‌انجامند.

البته شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس قصد داشتند تست‌های فنی بازی Battlefield 2042 را در ماه ژوئیه برگزار نمایند اما در نهایت این اقدام به تاخیر افتاد تا استودیوی سازنده وقت کافی برای بهبود عملکرد بخش کراس‌پلی که اخیرا بازخوردها و گزارش‌های تست‌ آن را دریافت کرده بود، داشته باشد و بار دیگر عملکرد بازی در این زمینه را آزمایش نماید.

این تست فنی قرار است از چند هزار بازی‌باز دعوت به همکاری نماید تا استودیوی دایس به خوبی خود را برای برگزاری یک بتای عمومی و گسترده‌تر که برای ماه سپتامبر برنامه‌ریزی شده، آماده نماید. با وجود فرستادن دعوت‌نامه الکترونیکی به برخی از بازی‌بازان، شرکت الکترونیک آرتس از علاقه‌مندان به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی Battlefield 2042 در خواست کرده است تا برای این منظور ثبت‌نام نمایند. البته باید توجه داشت که تست فنی این عنوان تنها برای دارندگان پلتفرم رایانه‌ی شخصی و کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس مقدور خواهد بود.

در نهایت استودیوی دایس در کنار اعلام تاریخ برگزاری تست فنی بازی Battlefield 2042، به مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و پیشنهادی جهت تجربه‌ی این عنوان نیز اشاره کرد که در زیر می‌توانید این اطلاعات را مشاهده نمایید:

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۶۴ بیتی

پردازنده:  AMD FX-8350 یا Intel Core i5 6600K

حافظه‌ی RAM: هشت گیگابایت

کارت گرافیک: AMD Radeon RX 560 یا Nvidia GeForce GTX 1050 Ti

دایرکت ایکس: نسخه‌ی ۱۲

مشخصات سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۶۴ بیتی

پردازنده:  AMD Ryzen 5 3600 یا Intel Core i7 4790

حافظه‌ی RAM: شانزده گیگابایت

کارت گرافیک: AMD Radeon RX 5600 XT یا Nvidia GeForce RTX 2060

دایرکت ایکس: نسخه‌ی ۱۲

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این عنوان را در این نشانی مشاهده نمایید.

Old_axePlayStation Studios PS5MahyarMsmP.morganminibat16آرینTHEVILAHM.Gamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید