به‌روزرسان جدید Sunless Skies شخصیت Vagabond را در اختیار شما قرار می‌دهد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶

عنوان جدید شرکت  فیل‌بتر گیمز (Failbetter Games) در به‌روزرسان جدید خود که در تاریخ ۲۲ خرداد ماه سال جاری (۱۲ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد، تعداد زیادی رویداد و یک افسر جدید را برای شما در دسترس قرار می‌دهد.

عنوان Sunless Skies که یک بازی خشن و ترسناک به حساب می‌آید تمرکز خود را بر اکتشاف در دنیای بازی و داستان آن قرار داده است. در این بازی شما در نقش کاپیتان یک کشتی بخار به سفر در کهکشان‌ها می‌پردازید و در این مسیر خدمه‌ای با شخصیت‌های متمایز را به خدمت می‌گیرید که هر کدام ماموریت‌های مختلفی برای اکتشاف دارند. شرکت فیل‌بتر گیمز در این به‌روزرسان علاوه بر رویدادهای گوناگون، یک افسر جدید را به نام  Vagabond برای به خدمت گرفتن در بازی آماده کرده است.

شخصیت Vagabond یا همان «نجیب‌زاده‌ی آسمان‌ها» شما را به سفر به گوشه و کنار ناشناخته‌ی کهکشان‌ها می‌برد. شما در این به‌روزرسان قادر به تجربه رویداد A Tale of Fortunes Lost, Found, and Lost Again و ملاقات با قوم Skylarks، مردم سرگردانی که از بهشت رانده شده‌اند، هستید و می‌توانید آن‌ها را در رسیدن به منطقه‌ی Sugarspun Garden یاری کنید. از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسان می‌توان به مامورین و اکتشافات جدید اشاره کرد؛ همچنین شرکت فیل‌بتر گیمز وعده‌ی اضافه شدن موردی جدید در فضای مه‌آلود و رمزآلود Worlebury را داده است.

توسعه دهندگان بازی در ادامه‌ی صحبت‌های خود برای آینده‌ی بازی اعلام کردند که به جای اضافه کردن شخصیت‌های جدید، در پی اقداماتی نظیر پیشرفت شخصیت‌ها، بهبود رابط کاربری بازی و بررسی مدت زمان سفرها در این عنوان هستند. این بهبودهای کیفیتی قدم گذاشتن در راه بازی و شروع آن را برای افراد جدید آسان‌تر می‌کند. با توجه به اینکه این آخر هفته تیم سازنده‌ی عنوان Sunless Skies برای جشن گرفتن رویداد LudoNarraCon در سرویس استیم تخفیف ۲۰ درصدی برای بازی در نظر گرفته‌اند، این روزها بهترین زمان برای شروع ماجراجویی در کهکشان‌ها خواهد بود.

بازی Sunless Skies در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است و شما می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید