به‌روزرسان جدید Sunless Skies تغییرات زیادی را در منطقه‌ی Albion اعمال می‌کند

۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

بازی Sunless Skies، ساخته‌ی جدید استودیوی فیل‌بتر گیمز (Failbetter Games)، از زمان عرضه با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی کاربران و منتقدین روبه‌رو شده است. با این حال، تیم سازنده قصد دارد با انتشار چندین به‌روزرسان جدید کیفیت بازی را بیش از پیش افزایش دهد. به‌روزرسان Wayfarer که در تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال جاری (۹ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) عرضه می‌شود، یکی از همین به‌روزرسان‌ها است که بخش Albion بازی را به صورت کامل بازنگری کرده و تغییر می‌دهد.

به‌روزرسان Wayfarer ساختار و طراحی هنری نقشه‌ی Albion را به صورت کامل تغییر داده و دشمنان جدیدی را به این منطقه اضافه می‌کند. استودیوی سازنده در رابطه با این به‌روزرسان بیان کرده است:

ما امیدوار هستیم که اضافه کردن تنوع بیشتر به بازی تجربه‌ی حضور در مناطقی که پیش از این دیده بودید را لذت بخش‌تر کند. ما قصد داریم این کار را برروی مناطق بیشتری در بازی انجام دهیم. لطفا پس از تجربه‌ی این به‌روزرسان، نظرات خود در را با ما در میان بگذارید.

در کنار تغییرات اعمال شده در نقشه‌ی Albion، این به‌روزرسان راه‌های تازه‌ای برای تجربه‌ی داستان مناطق مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد. این استودیو مثال‌های زیر در این رابطه را با هواداران به اشتراک گذاشته است:

  • راه‌های جدیدی برای مقابله با خدایان آسمان، جلب توجه و عصبانی کردن آن‌ها به بازی اضافه خواهد شد.
  • پیامدهای مورد حمله قرار گرفتن توسط برخی از دشمنان با تاخیر اعمال خواهد شد. به شما توصیه می‌کنیم از این پس در زمان مواجهه با Guestها بیش از پیش مراقب باشید.
  • امکان بررسی عمیق‌تر برخی از رویدادها و فجایع رخ داده در فضا در زمان نزدیک شدن به آن‌ها به بازی اضافه خواهد شد.
  • شما از این پس قادر خواهید بود تا برخی از افسران خود را برای پیگیری فرصت‌های پیش آمده به خشکی بفرستید. این قابلیت در حال حاضر تنها در منطقه‌ی Albion وجود داشته و در آینده به دیگر مناطق نیز اضافه خواهد شد.

بازی Sunless Skies در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. تریلر زمان انتشار این بازی را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید