تریلر زمان انتشار بازی Sunless Skies منتشر شد

۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱

بازی Sunless Skies، ساخته‌ی فِیل‌بِتر گیمز (Failbetter Games)، هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد و به همین جهت، به تازگی تریلر زمان انتشار این بازی که ویژگی‌های شاخص آن را به تصویر می‌کشد، منتشر شده است. خط اصلی این بازی برای کسانی که Sunless Sea را تجربه کرده‌اند، آشناست؛ با کاوش در محیط بازی، داستان را پیش خواهید برد. این بار به عمق فضا خواهید رفت و در محیطی کاملاً فضایی به جستجو خواهید پرداخت.

بازی‌بازان برای پیشروی در محیط بازی Sunless Skies می‌توانند از بین چند لکوموتیو بخار یکی را انتخاب کنند. این سفینه را می‌توان ارتقا داد و سلاح‌ها و تجهیزات بیشتری به آن اضافه کرد. این امر از آنجایی واجب است که در طول پیشروی، دزدان بین راهی، جناح‌های مقابل و موجودات ناشناخته برای شما دردسرهای زیادی ایجاد خواهند کرد.

می‌توانید برای سفینه‌ی خود، افسر استخدام کرده و ضمن به‌روزرسانی و ارتقا آنان، این افسران را به ماموریت‌های مختلف بفرستید. کاپیتان سفینه نیز کاملاً قابل شخصی‌سازی است و اعمال گذشته به صورت کارت‌های مختلف نمایان می‌شوند. اگر به بازی‌های علمی تخیلی علاقه دارید، Sunless Skies کاملاً مناسب شما خواهد بود.

بازی Sunless Skies در تاریخ پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید