عنوان Sunless Skies از حالت دسترسی زود هنگام خارج شد

۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

عنوان Sunless Skies، یک بازی در سبک نقش‌آفرینی است که نسخه دسترسی زودهنگام این بازی چند ماه پس از شروع سال ۲۰۱۸ در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت و ۳۱ شهریور امسال (۲۲ سپتامبر) از دسترس خارج شد و تاریخ انتشار نسخه کامل این بازی مشخص شد.

امروز، روز خوبی برای شرکت Failbetter Games است چون بالاخره آنها توانستند تا عنوان Sunless Skies را از دسترسی زودهنگام خارج کنند و تاریخ انتشار دقیق این بازی را نشر دهند. طرفداران سری Sunless Skies حتما در جریان هستند که سال پیش این عنوان در زمانی معرفی شد که با زمان تعطیلات مصادف شد و استقبال چندان خوبی از این عنوان صورت نگرفت و توسعه‌دهندگان این بازی با مشکلات مالی مواجه شدند و برخی از هواداران خودش را از دست داد.

شرکت Failbetter Game با تلاش زیاد و به‌روزرسانی‌های اساسی و مکرر توانست دوباره، ارتباطش را با هوادارنش برقرار کند. در اواخر اسفند سال گذشته (فوریه) این شرکت اعلام کرد که در نهایت این بازی در شهریور امسال (سپتامبر) منتشر خواهد شد که امروز مشخص شد باز هم انتشار این بازی با تاخیر مواجه شده و در این ماه عرضه نخواهد شد همچنین نسخه دسترسی زودهنگام این عنوان در تیر ماه امسال (جولای) در دسترس عموم قرار گرفت.

در به‌روزرسانی اخیر این عنوان تغییرات زیادی در بازی ایجاد شده است. لازم به ذکر است که Sunless Skies در ۱۱ بهمن ماه سال آینده (۳۱ ژانویه) منتشر خواهد شد.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید