به‌روزرسان جدیدی برای بازی Fallout 76 عرضه شد

21 شهریور 1400 - 11:40

تیم سازنده‌ی بازی Fallout 76 همان طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز یک به‌روزرسانی جدید را برای این عنوان در دسترس قرار داد. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، یکی از بخش‌ها از بازی حذف خواهد شد.

تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 امروز به دست بازی‌بازان رسید. علاوه بر ویژگی‌هایی که به این بازی اضافه شده و در ادامه از آن صحبت خواهیم کرد، سرورهای یکی از حالت‌های آن تحت عنوان Nuclear Winter نیز از کار افتاده است. به این ترتیب، بازی‌بازان دیگر قادر به استفاده از این بخش نخواهند بود. شرکت بتسدا (Bethesda) به همین دلیل، پیامی را هم در حساب رسمی توییتر خود عرضه کرده است. این تیم گفته است که بازی‌بازان توجه چندانی به این بخش نداشته‌اند و بیشتر به دیگر قسمت‌ها علاقه نشان می‌دادند.

در همین راستا، این تیم تصمیم گرفت تا این بخش را حذف نماید. این استودیو قول داده است تا بخش‌های جذاب و هیجان‌انگیز دیگری را جایگزین آن کند. همچنین این به‌روزرسانی، پاداش‌های فراوانی را هم به بازی اضافه می‌کند. تنوع این پاداش‌ها بالا است و بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها لذت ببرند. آن‌ها در صورتی که برخی از ماموریت‌های بخش‌های مختلف این بازی را به اتمام برسانند، این جوایز را از آن خود خواهند کرد. بیشتر آن‌ها هم به صورت سکه‌ هستند و در بخش‌هایی از جمله حالت ماجراجویی مشاهده می‌شوند.

سازندگان با انجام این کار قصد دارند تا از هواداران دلجویی کنند. حذف بخش ذکر شده بازی‌بازان را تا این جای کار شگفت‌زده نکرده است. دلیل آن هم این است که بتسدا در ماه ژوئن چنین خبری را به صورت رسمی اعلام کرده بود. ضمنا آن‌ها گفته بودند که این اتفاق در ماه سپتامبر رخ خواهد داد. همین قضیه هم اتفاق افتاد و اکنون هواداران باید وقت خود را صرف دیگر بخش‌ها کنند.

این برای بتسدا پایان کار نیست و آن‌ها به دنبال عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و رویدادهای تازه‌ای هستند. اکنون باید صبر کرد و دید که استقبال هواداران از این پشتیبانی‌ها به چه صورت خواهد بود. بازی Fallout 76 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. شاید در جریان باشید که فصل ششم این عنوان در راه استو چندی پیش هم اطلاعاتی از آن عرضه شد که برای مشاهده جزئیاتی در مورد آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • soosmar گفت:

    crawl out through the fallout again baby

  • john117 گفت:

    اینم شده حکایت gta