بازی John Wick Hex معرفی شد + تریلر معرفی

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

مایک بیتل (Mike Bithell)، توسعه دهنده عناوین Volume و Thomas Was Alone، از بازی بعدی خود که عنوانی پرسرعت و اکشن-محور در سبک استراتژیک و بر اساس داستان مجموعه فیلم‌های John Wick است، سخن می‌گوید. این بازی که John Wick Hex نام دارد، به صورت همزمان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد ولی در شروع انتشار برای رایانه‌های شخصی، در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) قرار خواهد داشت.

از بازی John Wick Hex با عنوان «شطرنجی با مبارزه‌های بدلکاری که در قالب یک بازی احیا شده است» توصیف می‌شود. هدفِ بازی که با همکاری ایده‌پردازهای فیلم در حال توسعه است، قدم گذاشتن در راستای ویژگی‌های منحصر به فرد فیلم مانند سبک Gun-Fu، ترکیب هنر کنگ‌فو و مهارت تیراندازی، و توسعه داستان بازی است. در این بخش جملاتی درباره‌ی توضیحات رسمی مربوط به بازی را ملاحظه می‌کنید:

بازی‌بازان باید تمام حرکات و حملات خود را با در نظر گرفتن هزینه و متعاقباتی که هر تصمیم در پی دارد، به اختیار انتخاب کنند. هر حرکتی در این بازی به مانند یک سکانس از فیلم رقم خواهد خورد، هر مبارزه به پیشروی شما در بازی کمک کرده و در عین حال نیازمند تفکر و استراتژی دقیق است.

عنوان جدید آقای بیتل یک داستان اصلی، جدای از مجموعه فیلم خواهد داشت. با پیشروی بیشتر افراد در بازی، سلاح، لباس و حتی مکان‌های بیشتری برای جستجو آزاد می شوند. طبق توضیحاتی که توسعه دهندگان بازی اعلام کردند، بازی‌باز باید در هر مرحله از اسلحه مناسب آن استفاده کند و به دلیل محدود بودن مهمات با استراتژی مناسب سعی در مدیریت منابع خود کند. در بازی حتی زمان تعویض خشاب سلاح نیز مهم است!

در مورد سبک هنری این عنوان باید بگوییم که گرافیک و طراحیِ هنری منحصر به فرد و همچنین استفاده از صداپیشگان فیلم برای بازی از مجموعه وعده‌های توسعه دهندگان است که لیست صداپیشگانِ آن در آینده اعلام خواهد شد. در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای John Wick Hex اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P 

12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید