تاریخ انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی John Wick Hex مشخص شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

تیم سازنده‌ی John Wick Hex همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را مشخص کرد. همچنین تریلری در این زمینه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

John Wick Hex از سری عناوین اکشن و استراتژی است که اواخر سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال خوب بازی‌بازان را هم به دنبال داشت. در این بازی باید با شخصیتی قدرت‌مند همراه شده و دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. در طول بازی سلاح‌های مفیدی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها استفاده کنید. اگر از دوست داران فیلم‌های John Wick باشید، این بازی تا حد زیادی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. البته به نقل از سازندگان، داستان این بازی کاملا متفاوت با فیلم‌ها است. قابل ذکر است که استودیوی بیتل گیمز (Bithell Games) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

طبق اخبار جدید بیتل گیمز، John Wick Hex در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۵ می ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد. همچنین این بازی قرار است به دست دارندگان اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز برسد، اما تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست. در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به نسخه‌ی ذکر شده را تماشا و دریافت کنید. ضمنا مطالعه‌ی نقدها و نمرات این بازی از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید