تاریخ انتشار نسخه‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ John Wick Hex مشخص شد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

شرکت گود شپرد اینترتینمنت (Good Shepard Entertainment) و استودیوی بیتهل گیمز (Bithell Games) تاریخ انتشار بازی John Wick Hex برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ را اعلام کردند. این بازی قرار است در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ (۴ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های مذکور عرضه شود.

John Wick Hex یک بازی استراتژی و اکشن محور سریع است. این بازی با ترکیب منحصر‌به‌فرد عناصر اکشن استراتژیک مبتنی بر زمان، حس و حال نبردهای فیلم‌های مشهور آن را ارائه می‌دهد و در مرز بین ژانرهای استراتژی و بازی‌های ویدیویی اکشن قرار می‌گیرد. شما با پیشروی در روند بازی، سلاح‌ها و آیتم‌های گوناگونی را بدست خواهید آورد. هر سلاحی که استفاده می‌کنید، شیوه‌ی بازی شما را تغییر می‌دهد. مهمات در این بازی محدود هستند و به طرز وافع‌گرایانه‌ای شبیه‌سازی شده است. بنابراین باید در استفاده از مهمات و زمان خشاب‌گذاری دقت کنید.

وقایع بازی John Wick Hex قبل از اتفاقات نسخه‌ی اول سری فیلم‌های آن دنبال می‌شود. بازیگران مشهوری مانند ایان مک‌شین (Ian MccShane) و لنس ردیک (Lance Reddick) در این بازی به عنوان صداپیشه نقش داشته‌اند. همچنین تروی بیکر (Troy Baker) وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت منفی Hex را برعهده داشته است. علاوه بر این، آقای آستین وینتوری (Austin Wintory) آهنگسازی این بازی را انجام داده است.

بازی John Wick Hex هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و تحت عنوان «جان کم رمق» مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید