انتظار شرکت EA از فروش ۶ الی ۸ میلیون نسخه‎‌ای Star Wars Jedi: Fallen Order

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) از همین حالا انتظارات خود از میزان فروش عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order در سال مالی ۲۰۱۹ را به اشتراک گذاشته است.

طی جلسه‌ای که روز گذشته مسئولین شرکت الکترونیک آرتس برگزار کردند، راجع به مسائل مالی بسیاری صحبت کردند که یکی از موارد مورد بحث، میزان فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال مالی ۲۰۱۹ بود. در این جلسه، دو تن از اعضای ارشد شرکت الکترونیک آرتس یعنی آقایان بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) و اندرو ویلسون (Andrew Wilson) اذعان کردند که شرکت سازنده‌ی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order انتظار دارد که این بازی تا پایان سال مالی جاری ،که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۰ میلادی به پایان می‌رسد، بین ۶ تا ۸ میلیون نسخه به فروش برساند.

در گذشته نیز شرکت الکترونیک آرتس انتظارات خود را از بازی‌های خود به اشتراک گذاشته است که البته برخی از آن‌ها همچون Battlefield V و Anthem موفق به برآورده کردن این انتظارات نشده‌اند. با اینکه هنوز تریلری از گیم پلی بازی جدید Star Wars منتشر نشده است، کاربران بسیاری به موفقیت ساخته‌ی جدید استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) امیدوار هستند. شایان ذکر است که عنوان Star Wars Battlefront II با وجود تمام نکات منفی خود، تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی ۷ میلیون نسخه فروش داشت.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۲۰۱۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید