عنوان Halo: The Master Chief Collection از اشتراک پیشرفت در پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

به تازگی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) از پشتیبانی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Halo: The Master Chief Collection از اشتراک پیشرفت در پلتفرم‌ها (cross-progression) خبر داده است و در کنار آن از احتمال عرضه‌ی قابلیت بازی میان‌پلتفرمی صحبت کرده است.

سری بازی‌های Halo همواره یکی از مجموعه‌های مهم و بزرگ برای کنسول‌های ایکس‌باکس شرکت ماکروسافت بوده‌اند. از نسخه‌ی اول سری یعنی Halo: Combat Evolved گرفته تا Halo 5 که برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شده بود. اما در سال ۲۰۱۴ شرکت ماکروسافت تصمیم گرفت تا عناوین Halo 3 ،Halo 2 ،Halo: Combat Evolved و Halo 4 را در قالب یک بازی با نام Halo: The Master Chief Collection برای کنسول نسل هشتمی خود منتشر کند. اما این عنوان هیچ وقت برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه نشد و ماکروسافت در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک بازی Halo: The Master Chief Collection را برای این پلتفرم نیز عرضه کند.

چند روز پیش بود که خبری از به تاخیر افتادن نسخه‌ی بتای بازی Halo: The Master Chief Collection  منتشر شد و طرفداران آن را کمی نگران کرد. اما حال آقای برایان جارارد (Brian Jarrard) که عنوان مسئول اجتماعی سری Halo در استودیوی ۳۴۳ اینداستریز فعالیت می‌کند، جزئیات خوشحال‌کننده‌ای را از این بازی به اشتراک گذاشته است. قابلیت اشتراک پیشرفت در پلتفرم‌ها (cross-progression) یکی از ویژگی‌های جدید و مثبت این عنوان خواهد بود که مطمئنا بسیاری نسبت به آن ابراز علاقه خواهند کرد. اما از طرفی دیگر، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی هنوز در این بازی گنجانده نشده است و ممکن است در آینده به این بازی اضافه شود.

همانطور که در بالا گفته شد، عنوان Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است. دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی امیدوار هستند که شرکت ماکروسافت پس از عرضه‌ی این بازی برای پلتفرم مذکور، انتشار نسخه‌ی پنجم سری Halo را نیز در برنامه‌های خود قرار دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Cell گفت:

  عمو فیل دوست داریم عمو فیل دوست داریم Yes
  واقعا هیچ وقت به فکرم نزدیک هم نمیشد که Halo انحصار زمانی باشه Yes
  انحصار از نظر فکری عمو فیل و بخش Xbox معنای چندین پلتفرمی داره Yes
  عمو فیل باعث شد انحصار – برند Xbox – فنای Xbox از بین برن الان چند وقته تو خود گیمفا هم هیچ کدوم از بچه های عزیز قدیمی نیستن Yes
  جا داره که بگم دلم برای هموتون و نظرات شما تنگ شده و هیچ وقت از فکرم نمیرید امیدوارم هر جا هستین موفق باشین Yes
  کم کم باید پلتفرم خودمون سونی Ps رو ترول کنیم Yes Smug

  0
  0
 • Hamid گفت:

  بابا یه تاریخ انتشار بدید مردیم ما

  0
  0
 • crash گفت:

  دیگه رقابت بین کنسولا از بین رفته چون مایکرو چیزی برای نشون دادن و قدرت نمایی نداره انحصاری هم که هیچی نداره

  0
  0