بتای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Halo: The Master Chief Collection تاخیر خورد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

اولین بتای بازی Halo: The Master Chief Collection قرار بود ماه جاری میلادی در دسترس کاربران و هواداران این سری قرار بگیرد. با این حال، مدیر روابط عمومی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، آقای برایان جرارد (Brian Jerrard)، اخیرا بیان کرده است که نسخه‌ی بتای این بازی با تاخیر عرضه خواهد شد.

آقای جرارد در جدیدترین پیام خود در توییتر اعتراف کرده که تاریخ اولیه‌ی اعلام شده از سوی ایشان در مورد زمان برگزاری نسخه‌ی بتای بازی Halo: The Master Chief Collection صحت نداشته است. ایشان در این مطلب بیان کرده‌اند که «این پروژه بسیار پیچیده بوده و به همین دلیل در برخی مواقع برخی از مسائل، نسبت به آن‌چه که آن‌ها برنامه داشته‌اند، تغییر می‌کند». به گفته‌ی مدیر روابط عمومی این استودیو، نسخه‌ی بتای بازی دیرتر از آن‌چه که پیش از این بیان شده بود، عرضه خواهد شد.

آقای جرارد با فاصله‌ی کمی از توییت اول خود، مجددا پیغامی را منتشر و بیان کرد که اطلاعات مربوط به نسخه‌ی بتای بازی تا پایان امروز برروی وبلاگ این مجموعه منتشر خواهد شد. با توجه به مشکلات فراوانی که نسخه‌ی اصلی سری در زمان انتشار برروی کنسول ایکس‌باکس وان تجربه کرده بود، صرف زمان بیشتر برای توسعه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی تصمیم درستی به نظر می‌رسد.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection در ماه مارس سال جاری میلادی معرفی شد. نسخه‌ی اصلی این مجموعه در سال ۲۰۱۴ برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد. این مجموعه که عناوین Halo: Combat Evolved، Halo 2، Halo 3، Halo 3: ODST’scampaign، Halo 4 و Halo: Reach را در اختیار شما قرار می‌دهد تا پایان سال جاری میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید