یک حالت جدید آب و هوایی به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

در طول این مدت گذشته از زمان عرضه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) همواره در تلاش بوده است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، تجربه‌های جدید و منحصر به فردی را در اختیار هواداران قرار دهد. حال به تازگی یک حالت جدید آب و هوایی به یکی از نقشه‌های جذاب این عنوان اضافه شده که توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

به جرات می‌توان گفت که سری بازی Call of Duty از مدت‌ها پیش طرفداران و کاربران خاص و منحصر به فرد خود را داشته است که هر نسخه‌ از این سری بازی جذاب، یک فضا و محیط نوین دیگر از جنگ و درگیری را در اختیار آن‌ها قرار داده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Black Ops 4 مدتی است که در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفته و موفق شده که تا ساعت‌ها و روزها بازی‌بازان را به خود مشغول کرده است. این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. بی‌شک بازی‌های تیراندازی هواداران زیادی دارند که در این میان، عنوان Call of Duty بسیار می‌درخشد و تیم‌های سازنده نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، سعی در جذاب‌تر کردن این سری بازی دارند.

طی چند روز گذشته اعلام شده بود که یک حالت جدید آب و هوایی به یکی از نقشه‌های بازی که تحت عنوان Arsenal Sandstorm شناخته می‌شود اضافه خواهد شد. حال پس از گذشت چند روز، بالاخره استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک اعلام کرد که این محتویات جدید، هم‌اکنون برروی تمامی پلتفرم‌های این بازی در دسترس قرار دارند. این شرایط جدید، از طریق یک به‌روزرسانی نوین در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته است که همراه با آن، محتویات و ویژگی‌های عجیب و غریبی نیز به بازی اضافه می‌شود.

برای آن دسته از کسانی که در جریان نیستند باید بگوییم که، نقشه‌ی Arsenal Sandstorm یکی از نسخه‌های تغییر یافته و نوین نقشه‌ی Arsenal بازی است که صحرا و بیایان‌های زیادی در آن وجود دارند. شما در این فضای منحصر به فرد، با مشکلاتی نظیر دید کم رو به رو هستید که یک درگیری و مبارزه‌ی غیر قابل پیش‌بینی را در اختیار شما بازی‌بازان و علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

علاوه بر نقشه‌ی ذکر شده، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک یک حالت جدیدی تحت عنوان Domination Deathmatch را به بازی Call of Duty: Black Ops 4 کرده که تجربه‌ای نوین و هیجان‌انگیز دیگری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. همان‌طور که از اسم این حالت جدید مشخص است، این بخش ترکیبی از حالت‌های Team Deathmatch و Domination است که به بازی‌‌بازان این امکان را می‌دهد که هم به تصرف مناطق بازی بپردازند و هم با کشتن حریفان و دشمنان، امتیازاتی برای تیم و گروه خود کسب کنند. به نظر می‌رسد که طرفداران دو حالت ذکر شده، بی‌شک به بخش Domination Deathmatch علاقه‌مند خواهند شد و ساعت‌ها به تجره‌ی آن می‌پردازند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بعضی از ایرادات و باگ‌های بازی نیز، از طریق این به‌روزرسانی نوین منتشر شده، برطرف خواهند شد. علاوه بر این اگر قصد خرید این عنوان منحصر به فرد را دارید، شما می‌توانید نکاتی را که باید پیش از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 بدانید را از طریق هایلایت وب‌یسایت گیمفا مشاهده کنید. در نهایت نیز اگر از هواداران و طرفداران این بازی تیراندازی خاص و هیجان‌انگیز هستید، پیشنهاد می‌کنیم تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Call of Duty: Black Ops 4 را از طریق این لینک مشاهده کنید.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره Call of Duty: Black Ops 4، نقد و بررسی این عنوان به قلم امیرمهدی نامجو را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید